تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 5836
علی مصفافیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” با نام قبلی “خانه یحیی” به کارگردانی حمیدرضا قربانی، به تازگی در تهران کلید خورده است. این فیلم اولین تجربه سینمایی حمیدرضا قربانی است که پیش از این فیلم تلویزیونی “سه ماهی” را کارگردانی کرده است.

فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” هفته گذشته با بازی سهیلا رضوی در لوکیشن اصلی این فیلم آغاز شد و طی چند روز گذشته مهناز افشار و سارا بهرامی نیز جلوی دوربین رفته اند.

در این فیلم، مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی و علیرضا کمالی به ایفای نقش می پردازند. همچنین مانی رحمانی و مانیا علیجانی هم به عنوان بازیگران کودک در این فیلم حضور دارند.

سید محمود رضوی تهیه کننده فیلم درباره همکاری با حمید قربانی به سینما می گوید: از فیلم “درباره الی” به این طرف با حمید قربانی با عناوین مختلفی کار کرده ام. چند فیلم و سریال برای من مونتاژ کرده و البته یک تله فیلم با عنوان “سه ماهی” در دفتر من ساخته و البته همیشه به عنوان مشاور به من کمک کرده است. طی این مدت متوجه شدم قابلیت های زیادی برایکارگردانی دارد. به نظرم تا الان هم که فیلم نساخته دیر شده است. این تهیه کننده درباره انتخاب این فیلمنامه می گوید: «فیلمنامه در فضای کارهای قبلی ام است. کسانیکه من را می شناسند می دانند من هر قصه ای را تهیه نمی کنم. “خانه ای در خیابان چهل و یکم” فیلمی است که حرف انسانی می زند و با قابلیت هایی که از کارگردان سراغ دارم و ترکیب فعلی بازیگران به نظرم نتیجه کار رضایت بخش خواهد.
فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” محصول موسسه سینمایی سیمای مهر و به تهیه کنندگی سید محمود رضوى است.

منبع: روزنامه سینما

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها