تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 12295

فروشندهحق نمایش فیلم «فروشنده» ساخته جدید اصغر فرهادی که در بخش بازار جشنواره بین‌المللی فیلم برلین حضور دارد به چندین کشور خارجی فروخته شد.

به گزارش سینماسینما، کمپانی فیلم «ممنتو» که مسئولیت توزیع بین‌المللی فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی را بر عهده دارد، در جریان «بازار فیلم اروپا» در جشنواره فیلم برلین، قرارداد نمایش این فیلم را با توزیع‌کنندگانی از کشورهایی چون ایتالیا، سوئیس، ژاپن، کره‌جنوبی، لهستان، پرتغال، یونان و همچنین کمپانی توزیع‌کننده فیلم در خاورمیانه منعقد کرد.

به گزارش اسکرین‌دیلی، فیلم «فروشنده» در طول فصل زمستان فیلمبرداری شده و هم‌اکنون در مرحله پس از تولید قرار دارد و هنوز جزئیات زیادی از داستان آن منتشر نشده است، اما فرهادی این فیلم را داستانی معاصر روایتگر زندگی زوجی توصیف کرده است که رابطه آنها به سبب فشارهای اجتماعی رو به خشونت می‌رود.

ظاهرا این فیلم در بازار جشنواره بین‌المللی فیلم برلین بدون عنوان عرضه می‌شود، گرچه پیش از این نام «فروشنده» از سوی سازندگان برای این اثر سینمایی انتخاب شده بود.

در این فیلم بازیگران مورد نظر فرهادی یعنی ترانه علیدوستی (بازیگر فیلم درباره الی) و شهاب حسینی (بازیگر فیلم برنده خرس طلای برلین و اسکار خارجی جدایی) نقش‌های اصلی را ایفا کرده‌اند.

جشنواره‌ی فیلم برلین از ۲۲ بهمن تا ۲ اسفند ماه در آلمان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها