تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 73027

 برای دومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره فیلم مستند ایران سینماحقیقت شد.

به گزارش سینماسینما، یازدهمین دوره‌ جشنواره فیلم مستند ایران (سینماحقیقت) در پنج سالن متمرکز پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد؛ هرچند که گنجایش کم سالن‌های این مجموعه، چالش اصلی سینماحقیقت در میزبانی همه‌ عوامل و دوستداران سینمای مستند ایران است.

کارگاه‌های آموزشی جشنواره سینماحقیقت در سالن شماره دو چارسو و بازار فیلم مستند نیز در انتهای طبقه ششم این مجموعه برپا خواهد شد. اتاق VIP و غرفه‌ بخش‌های مختلف جشنواره اعم از دبیرخانه، روابط عمومی، وب‌سایت، ستاد خبری، نشریه روزانه، پژوهش، بازرگانی، بین‌الملل و اداری مالی هم در طبقه ششم پردیس چارسو مستقر خواهند شد.

کیفیت سیستم نمایش سالن‌های پردیس سینمایی چارسو که همه‌ آثار منتخب جشنواره را با فرمت DCP پخش می‌کند به انضمام اهمیت تمرکز ستاد جشنواره در یک مکان و فراهم آوردن شرایط بهتر برای همراهی مهمانان، مستندسازان و اصحاب رسانه‌ حاضر در یازدهمین جشنواره سینماحقیقت از دلایل ادامه‌ برگزاری این رویداد در پردیس سینمایی چارسو است.

امسال جلسات نقد و بررسی فیلم‌های منتخب جشنواره هم در پلاتوی طراحی‌شده‌ فضای باز طبقه ششم چارسو برگزار خواهد شد.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، یازدهمین دوره جشنواره فیلم مستند ایران، سینماحقیقت را طی روزهای ۱۹ تا ۲۶ آذر ۱۳۹۶، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها