تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 73563
فیلم «لالا لند» ۹ ماه پس از مراسم اسکار ۲۰۱۶ این بار در مراسم گرمی درخشید و در چندین رشته نامزد دریافت جایزه شد.

به گزارش سینماسینما، «لالا لند» که از مدعیان هشتادونهمین دوره اسکار بود با چند مدعی نودمین دوره اسکار برای رسیدن به جایزه گرمی رقابت می‌کند. این رقابت از آن رو است که جایزه گرمی تمامی آثاری که از اکتبر سال گذشته تا پایان ماه سپتامبر امسال عرضه شده‌اند را واجد شرایط شرکت در رقابت می‌داند.

به غیر از «لالا لند» فیلم «چهره‌های پنهان» نیز در میان نامزدهای گرمی حضور دارد. این دو فیلم در رشته‌های بهترین مجموعه آهنگ و بهترین موسیقی متن محصولات تصویری شانه‌به‌شانه برای جوایز گرمی رقابت می‌کنند.

انیمشن «موانا» که در اسکار پیشین نامزد دو جایزه بود نیز در رشته بهترین مجموعه آهنگ نامزد جایزه است. آهنگ مشهور این انیمیشن با عنوان «چقدر دور می‌روم» در رشته بهترین آهنگ نوشته شده برای محصولات تصویری با آهنگ «شهر ستاره‌ها» از فیلم «لالا لند» رقابت می‌کند.

در رشته بهترین مجموعه آهنگ فیلم‌های جدید از جمله «راننده بیبی» و قسمت دوم «نگهبانان کهکشان» به جمع نامزدهای جایزه گرمی راه پیدا کرده‌اند.

«لالا لند» و «چهره‌های پنهان» در رشته بهترین موسیقی متن رقبای قدری چون فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت»، «ورود» فیلم نامزد جایزه اسکار سال قبل و «دانکرک» مدعی اسکار امسال را پیش رو دارد.

کری فیشر بازیگر سرشناس هالیوود که اواخر سال ۲۰۱۶ از دنیا رفت برای صداپیشگی در نسخه صوتی «خاطرات نویس شاهزاده خانم» یکسال پس از مرگ نامزد جایزه گرمی شد.

نام ستاره‌های سرشناس هالیوود در میان نامزدهای جایزه بهترین آلبوم کمدی نیز به چشم می‌خورد. در این رشته دیو چپل، جری ساینفیلد، سارا سیلورمن و کوین هارت نامزد دریافت جایزه هستند.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها