تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 151210

ناهید امیریانبرنامه «دست در دست» جمعه اول اسفندماه میزبان ناهید امیریان بانوی پیشکسوت عرصه گویندگی و دوبله کشورمان خواهد بود.
به گزارش سینماسینما، به نقل روابط عمومی شبکه دو؛ «دست در دست» در هجدمین قسمت از شب‌نشینی زمستانی خود که جمعه شب به روال همیشگی بعد از گفتگوی ویژه خبری روانه آنتن خواهد شد؛ از ناهید امیریان؛ گوینده و صدابازیگر (دوبلور) نام آشنای کشورمان میزبانی خواهد کرد.

ناهید امیریان؛ یکی از پیشکسوتان عرصه دوبله و گویندگی ایران است که در نقش‌های به یادماندنی شخصیت‌هایی مثل الیور توئیست، سندباد، کوزت در بینوایان، دیوید کاپرفیلد در آرزوهای بزرگ، هاچ، بَنِر، نِل، جینا در پینوکیو، لوسیمی در مهاجران، آنت در بچه های کوه آلپ و … صحبت کرده است.

این برنامه در این شب‌نشینی علاوه بر گفتگویی صمیمانه با ناهید امیریان میزبان رخساره قریب بانوی نخبه و ملیکا ذوالفقاری فعال جهادگر خواهد بود که درگروه جهادی فاطمه قاسمی به اقداماتی نظیر پویش مدرسه عشق(تدریس به دانش آموزان نیازمند)، تهیه بسته های ارزاق و بسته های فرهنگی(کمک مومنانه)، تهیه ماسک و مواد ضد عفونی برای مناطق محروم شهرستان و … مشغول هستند.

گفتنی است «دست در دست» در ویژه برنامه فصل زمستانی خود تا کنون میزبان ایرج حریرچی، کیانوش جهانپور،رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، امیر کاظمی، مهشید جوادی، فریبا متخصص،پوراندخت مهیمن، مسعود اسکویی، عذرا وکیلی، مرتضی امیری اسفندقه، مهران رجبی، عنایت بخشی، شهرام عبدلی، علیرضا بدیع، مریم سعادت، علیرضا مسعودی و .. بوده و علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی، اجرای سیاوش عقدایی و کارگردانی بهار ارجمند که پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

 

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها