تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 151329

مستند ضدتهیه‌کننده و کارگردان «ضد» گفت: این مجموعه مستند با به چالش کشیدن کلیشه‌های سبک زندگی مدرن می‌کوشد آدم‌ها را وادار کند که جهان پیرامونشان را متفاوت ببینند.

به گزارش سینماسینما، به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، مجموعه مستند «ضد» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مشترک محسن کریمیان و مهدی افضل‌زاده در شبکه مستند تولید شده است و پخش آن از یکشنبه ۳ اسفند ساعت ۲۲:۱۵ در تلویزیون شروع می‌شود.

کریمیان درباره این مجموعه مستند گفت: خیلی از ما در سبک زندگی مدرن از روز تولد درگیر کلیشه‌های رفتاریی شدیم که به ما از گذشته به ارث رسیده است و نمی دانیم از کجا آمده ، آیا درست هستند و چه قدر قابل تغییرند؟

مجموعه مستند «ضد» تلاش می‌کند در هر قسمت با طرح یک موضوع ظاهرا کم اهمیت، به جنگ کلیشه‌های ذهنی مردم درباره محیط پیرامونشان برود . چرا که ضدیت با کلیشه‌ها ‌کلید دیدن وقایع جهان از دریچه‌ای جدید است.

وی افزود: هر قسمت از این مجموعه مستند به موضوع متفاوتی مثل آلودگی هوا، آلودگی های نوری، حیوانات خانگی، صنایع جنگ و.. پرداخته و می کوشد مردم را وادار کند که نگاه متفاوت تری داشته باشند.

این تهیه‌کننده گفت: دغدغه ساخت این مجموعه از مدتها پیش با ما بود اما تولید این مجموعه مستند آرشیوی از ابتدای امسال شروع شد. ما در قسمت نخست این مجموعه به موضوع «آلودگی نوری» پرداختیم، اینکه این ماجرا چه اثرات منفی و مخربی بر سلامت انسان و حتی محیط زیست دارد.

وی افزود: «ضد» در شبکه مستند و مرکز مستند سوره تولید شده و یکشنبه‌ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه مستند پخش می شود ،تکرار آن هم روز بعد ساعت ۱۵ خواهد بود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها