تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 151596

تهیه کننده سریال «جشن سربرون» گفت: تصویربرداری سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجبتی راعی در جاده امام زاده داود ادامه دارد و به احتمال فراوان این سریال در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ به پخش می رسد.

به گزارش سینماسینما، «حسن نجاریان» تهیه کننده سریال «جشن سربرون» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، گفت: ما مدتی است که در جاده امام زاده داود مشغول تصویربرداری هستیم و منتظر بودیم تا برف سنگینی ببارد و تصاویر مربوط به آن را ضبط کنیم که این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: حالا باید با هم فکری گروهی تصمیمی در این باره بگیریم که چه کنیم. به احتمال فراوان از برف مصنوعی و برف واقعی اما کم برای سکانس های مربوطه استفاده می کنیم.

نجاریان در ادامه گفت: تا پایان اسفند ماه در جاده امام زاده داود هستیم و لوکیشن بعدی مان فضایی کوهستانی است و هنوز مکان قطعی آن مشخص نیست.

این تهیه کننده همچنین بیان داشت: در این مدت بازیگر جدیدی به گروه اضافه نشده است و صالح میرزا آقایی، حسین محجوب، لاله اسکندری از بازیگران ثابت گروه ما هستند.

 وی افزود: زمان پخش سریال جشن سربرون به احتمال فراوان نیمه دوم سال ۱۴۰۰ است و تدوین این سریال نیز به طور همزمان در حال انجام است.

«جشن سربرون» مجموعه ای ٣٠ قسمتی به تهیه‌کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است. این مجموعه به سفارش سیما فیلم تولید می شود و به روایت دوران قبل از مشروطه می پردازد.

در خلاصه داستان «جشن سربرون» آمده است: «بهادر»، کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه «سرخو»، رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می آید. غافل از اینکه قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعموش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت میکند. زخم های کهنه سرباز می‌کنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می‌کنند. درگیری ابعاد بزرگتری می یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می کند.

حسین محجوب، محمود پاک نیت، لاله اسکندری ، فرخ نعمتی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، نادر فلاح، بیوک‌میرزایی، مهران نائل، جواد قامتی، ابراهیم برزیده، سیامک اشعریون، پرویز بزرگی، علی جاویدفر، محمد حاج حسینی، فرشید صمدی پور، محمدرضا راد، حسن محمودی، مجتبی واشیان، امیر کسارنژاد، ساقی عسگری، سارا اشتری، امیر زمستانی، سودابه علیپور، نجات علی مرادی، سیامک حلمی، آرمین ترکمندی، علی حسن ناصری، ذبیح ذبیح پور، علی نجاریان، زهرا برومند، ایوب دمان، امیر نداف فر، عباس براری، رضا درم کزین، ابوالفضل حاجی علیخانی، مجید یاراحمدی، مهران هادی، جواد عاقبت بین، حسن زارع، محمودرضا بهرامی، علی عطایی، سیامک نظری، مرتضی ستارپور، محمد نادرخانی، فیروز حیدرزاده، سجاد مومنی، رضا سیدی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

منبع: فارس

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها