تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 47548

پرویز پرستویی در جدیدترین فعالیت خود در حوزه موسیقی، پس از انتشار آلبوم‌هایی مانند «بابایی»، «من پرویز پرستویی» و … که دکلمه‌های او را شامل می‌شد، این‌بار به‌عنوان خواننده، جدیدترین آثار خود را با ترانه‌های یغما گلرویی منتشر می‌کند.

به گزارش سینماسینما، پرویز پرستویی پس از تجربه‌هایی که در سال‌های گذشته در حوزه موسیقی و دکلمه داشته، این‌بار با همکاری یغما گلرویی اقدام به تولید آثاری در قالب تک‌آهنگ همراه موزیک ویدئو در فضای اجتماعی کرده است و این آثار در آخرین مراحل تولیدی خود قرار دارند و به‌زودی جزئیات و اطلاعات آن رونمایی و منتشر خواهد شد.

پرویز پرستویی پیش از این با انتشار آثاری در قالب دکلمه مانند آلبوم «بی‌بی جان»، «عشق است» و «بابایی» (با بیژن مفید) تجربه‌هایی را در حوزه موسیقی به‌دست آورده است. او همچنین در آلبوم «دوستت دارم» زنده‌یاد ناصر عبداللهی در سال ۱۳۷۹ با این خواننده جنوبی همکاری و دکلمه داشت. پرستویی همچنین آلبوم «من یک بازیگرم» و «من پرویز پرستویی» را در سال ۱۳۹۳ منتشر کرد. این آلبوم زندگی‌نامه پرویز پرستویی است که به‌صورت فایل صوتی منتشر شده است.

یغما گلرویی ترانه‌های این دو اثر را سروده و پس از سال‌ها قرار است با انتشار این آثار، بار دیگر شاهد فعالیت رسمی این ترانه‌سرا در بازار موسیقی کشور باشیم. گلرویی تجربه همکاری با بسیاری از هنرمندان و خواننده‌ها را در کارنامه خود دارد.

اشکان دباغ در بخش آهنگسازی و تنظیم موسیقی این پروژه حضور دارد و نخستین قطعه آن به گفته خالقانش، پیش از نوروز منتشر خواهد شد که گفته می‌شود در آن، به یکی از مهم‌ترین مباحث شهری و اجتماعی که دغدغه بسیاری از اعضای جامعه هنری هست، پرداخته شده است.

سازمان هنری رسانه‌ای «اوج» که پیش‌تر تجربه همکاری با پرویز پرستویی را در فیلم «بادیگارد» داشته، تهیه‌کننده این دو موزیک‌ویدئو است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها