تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 22832

نفسنسخه جدید فیلم «نفس» که با حذف ۱۲ دقیقه همراه است، روز جمعه ۱۵ مرداد در سالن سینما تک خانه هنرمندان برای اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سینماسینما، قرار است نسخه جدید این فیلم روز جمعه ۱۵ مردادماه ساعت ۱۵ در سالن سینما تک خانه هنرمندان و با حضور اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی رونمایی شود.

دلیل کوتاه شدن فیلم «نفس»، رعایت زمان بندی سانس ها و بر هم نخوردن نظم نمایش فیلم ها در سالن های سینما هنگام اکران عمومی این فیلم است.

فیلم سینمایی «نفس» سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی دریافت کرد و شبنم مقدمی بازیگر این فیلم سینمایی نیز موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین نقش مکمل زن سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری شد.

همچنین پانته آ پناهی ها سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را از جشنواره جهانی فیلم فجر به دبیری رضا میر کریمی از آن خود کرد.

فیلم سینمایی «نفس» با استقبال خوبی از سوی هنرمندان و فرهیختگان در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، سیاسی و اجتماعی روبه رو شده و حسین علیزاده، شمس لنگرودی، جواد مجابی، هوشنگ گلمکانی، ابراهیم حقیقی، محمد رحمانیان، عبدالجبار کاکایی، مسعود جعفری جوزانی، محمدرضا عارف، معصومه ابتکار، عماد افروغ  و … از جمله هنرمندان و فعالان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هستند که تازه ترین فیلم نرگس آبیار را به تماشا نشسته اند.

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار ساخته شده است و شرکت نورتابان، ابوذر محمدی و محمد حسین قاسمی تهیه کنندگان این اثر سینمایی هستند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها