تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18257

شهاب حسینی-رویا تیموریان-عکس بازیگران-skandarشهاب حسینی به خاطر عشق به حرفه و کار خود، توانسته نقش های ماندگاری را در هنر بازیگری بر جای بگذارد.

رویا تیموریان بازیگر سینما و تلویزیون در مورد وضعیت این روزهای سینما اظهار داشت: این روزها سینما وضعیت خوبی ندارد؛ به دلیل اینکه کار در دست کاردان نیست. البته موفقیت اخیر فیلم «فروشنده» همه ما را خوشحال کرد و موجب شد موج مثبتی در این هنر ایجاد شود. هرچند یک یا دو فیلم نمی‌تواند موجب رونق این جریان شود. باید از طرف مسئولان به سینمای کشور توجه بیشتری شود؛ زیرا تبلور زیبایی و هنر در سینما نهفته است و بسیاری از مطالب و چالش ها را می توان از طریق هنر هفتم با مردم یک جامعه در میان گذاشت.

بازیگر سریال «مدار صفر درجه» همچنین در لابه‌لای صحبت های خود به موفقیت فیلم «فروشنده» در جشنواره کن اشاره داشت و گفت: اصغر فرهادی با فیلم «فروشنده» و با بازیگران درجه یکی که در اختیار داشت، توانست موفقیت بزرگی را برای سینمای ایران و هموطنان خود به ارمغان بیاورد. بسیار زیبا بود که این فیلم بالاتر از سایر فیلم‌های بین المللی به این جایگاه رسید.
رویا تیموریان همچنین در مورد توانایی شهاب حسینی در سینما و پیاده کردن یک نقش ابراز داشت: در یک سریال و یک تله فیلم با شهاب حسینی همبازی بودم و وی را از سالیان دور می شناسم. شهاب حسینی به خاطر طبع بلند و روح متعالی خود و البته عشق به حرفه و کار خود توانسته است نقش های ماندگاری را در هنر بازیگری از خود به جای بگذارد. وی در این سالها زحمات زیادی را در این حرفه کشیده است و به طور قطع مستحق دریافت نخل طلایی بود و امیدوارم جوایز بین المللی دیگری نیز دریافت کند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها