تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18222

رجبی معمارمدیر سابق شبکه جام جم گفت: امیدوارم مدیر جدید رسانه ملی و مدیر سیما در روند پخش تیزر فیلم ها از تلویزیون تجدیدنظر کنند چراکه این چند پارگی به صلاح فرهنگ و هنر نیست.

به گزارش سینماسینما، مجید رجبی معمار مدیر سابق شبکه جام جم و شبکه بازار و مدیر فعلی خانه هنرمندان ، در پاسخ به این سوال که خیلی از کارگردانان و تهیه کنندگان سینما از عدم پخش تیزر فیلمهایشان از تلویزیون ناراحت هستند، شما بعنوان مدیر سابق ۲ شبکه تلویزیون در این مورد چه نظری دارید؟ گفت: بالاخره رسانه ملی باید تلاش بیشتری بکند و همیشه این پارادوکس را همیشه داریم و فیلمی که از وزارت ارشاد با هزاران شرط و شروط و اما و اگر مجوز ساخت می گیرد و بعد از آن مجوز نمایش دریافت می کند، حالا اگر بخواهیم دوباره در تلویزیون بگوییم که آیا صلاح است که تیزر این فیلم پخش بشود یا نه؟ یعنی اگر صلاح هست که در سینما ها اکران شود چطور تیز آن نباید در تلویزیون پخش شود.

وی افزود: امیدوارم مدیریت جدید رسانه ملی و مدیر جدید سیما آقای میرباقری که چندین سال دوره مدیریتی خوبی در تلویزیون داشته اند، در این ماجرا تجدید نظری بکنند؛ چراکه این چند پارگی تا کی باید به فرهنگ و هنر، سینما و تئاتر لطمه بزند و هرکسی یک طرف کار را گرفته و به سمت خودش می کشد، انگار که ما یک کشور نیستیم و یک سیاست فرهنگی نداریم.

منبع: فیلم نیوز

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها