تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 166851

برنامه نفس دوم که روزهای پنجشنبه ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه از رادیو سلامت روانه آنتن می شود در این هفته به موضوع ریکاوری می پردازد.
شهرام زین العابدینی، مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت در این باره توضیح می دهد: برنامه نفس دوم روز پنجشنه ۹ دی ماه به موضوع ملاحظات ریکاوری بعد از فعالیت بدنی می پردازد. دکتر عابدی یکتا متخصص پزشکی ورزشی در این باره صحبت می کند. این برنامه با هدف تغییر سبک زندگی و پیشگیری و درمان به واسطه حرکات ورزشی تولید و روانه آنتن می شود.
برنامه نفس دوم به تهیه کنندگی محسن کریمی و گویندگی امین ضیایی پخش می شود و شامل آیتم های مختلف اعم از آیتم لطفا چند لحظه در خصوص روانشناسی ورزشی است. این آیتم انگیزه های لازم برای ورزش کردن را به شنوندگان ارائه می کند تا از این طریق سلامتی شان را حفظ کنند. آیتم بازی های محلی اختصاص به بازی هایی دارد که همراه با فعالیت های بدنی است. محور اصلی برنامه پزشکان ورزشی هستند که به سئوالات شنوندگان پاسخ می دهند. به عنوان مثال یک فرد دیابتی یا قلبی تماس می گیرد و از پزشک برنامه می خواهد تا او را راهنمایی کند که چه نوع ورزش هایی در خانه انجام بدهد تا به سلامتیش کمک کند. امیرحسین عابدی یکتا، امیرحسین براتی، مهرشاد پورسعید اصفهانی، محمد حسبی، شهرزاد خسروی، عزیزه فرزین مهر و مریم ابوالحسنی کارشناسان برنامه هستند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها