تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 31167

نفیسه روشننفیسه روشن هنرپیشه تلویزیون و سینما با حضور در صحنه فیلمبرداری «زیر سقف دودی» به جمع بازیگران تازه‌ترین اثر «پوران درخشنده» پیوست.

به گزارش سینماسینما، نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه این نخستین همکاری او با پوران درخشنده بوده است؛ گفت: وقتی برای نخستین بار فیلم تحسین شده «پرنده کوچک خوشبختی» را با بازی بی‌نظیر زنده یاد هما روستا از این کارگردان دیدم، با اینکه سن و سال کمی داشتم اما بسیار برایم تاثیرگذار بود و تک تک صحنه هایش هنوز در ذهنم باقی مانده است. بعدها که به حرفه بازیگری قدم گذاشتم، همواره یکی از آرزوهایم این بود که مقابل دوربین این بانوی کارگردان قرار بگیرم.

روشن اضافه کرد: وقتی پیشنهاد همکاری با پوران درخشنده را دریافت کردم، با اینکه این روزها همراه با سایر اعضای گروه به شکل سخت و فشرده‌ای مشغول تمرین نمایش «معاشر» هستیم؛ ضمن هماهنگی با کارگردان این اثر، روزی را برای حضور در «زیر سقف دودی» اختصاص دادم.

این هنرمند درباره نقشی که در این فیلم بازی کرده است، ادامه داد: این نقش را نباید با مجموعه‌های تلویزیونی که در نقش های اصلی و مدت زمان طولانی در آنها حضور داشتم، مقایسه کرد؛ زیرا مدیوم سینما با تلویزیون از این حیث بسیار متفاوت است، در «زیر سقف دودی» حضورم کوتاه اما به واسطه خط داستانی فیلم، تاثیرگذار و کلیدی خواهد بود. به همین دلیل هم اگر به جزئیات نقش اشاره کنم، سبب لو رفتن بخشی از داستان خواهد شد. اما با توجه به گریم خاص و تفاوتش نسبت به کارهای پیشینم، امیدوارم که بتواند بازتاب خوبی هم برای مخاطبان در زمان اکرانش داشته باشد.

وی در پایان با بیان این نکته که تجربه همکاری با درخشنده ورای ارزش های این کارگردان، به سبب زن بودن ایشان بسیار متفاوت از کار با کارگردانان مرد بود، گفت: آرامشی که فضای صحنه فیلمبرداری «زیر سقف دودی» داشت، برایم بسیار تحسین برانگیز بود. امیدوارم با پایان کار این پروژه شاهد حضور پر رنگ آن در جشنواره ها و موفقیت عوامل آن باشیم.

گفتنی است؛ فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی پوران درخشنده به موضوع طلاق عاطفی میان زوجین می‌پردازد و فیلمبرداری آن از ۱۰ مهر ماه با بازی مریلا زارعی و فرهاد اصلانی در تهران آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

نفیسه روشن هم اکنون در حال تمرین برای اجرای نمایش «معاشر» است که از نیمه آبان در «سنگلج» به روی صحنه می رود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها