تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 20747

فیلم گاهی نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «گاهی» به کارگردانی محمدرضا رحمانی روز یکشنبه ۲۷ تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش سینماسینما، برنامه نقد و بررسی فیلم‌های هنر و تجربه در روزهای یکشنبه خانه هنرمندان تهران این هفته به فیلم «گاهی» اختصاص دارد.

در این جلسه ابتدا و از ساعت ۱۷ فیلم برای حاضرین به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۸:۳۰ جلسه نقد و بررسی با حضور محمدرضا رحمانی کارگردان و علی علایی منتقد برگزار می‌شود.

گاهی داستان سه زوج است که سابقاً در دانشگاه با هم دوستی داشته‌اند. حالا پس از مدت‌ها در ویلای خارج از شهر یکی از زوج‌ها، جمع می‌شوند. قرار است صاحب خانه دیگران را غافلگیر کند، اما این غافلگیری باعث وقوع یک تراژدی در پایان قصه می‌شود.

در فیلم گاهی بازیگرانی همچون  فریبرز عرب نیا، اندیشه فولادوند، مهدی پاکدل، آزاده صمدی، ایمان افشاریان و عاطفه نوری حضور دارند

عوامل اصلی فیلم سینمایی «گاهی» عبارتند از کارگردان: محمدرضا رحمانی، نویسنده: آرش عباسی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: محسن دین محمد، مدیر نورپردازی: مهرداد مقیمی، صدابردار: محمد شاهوردی،‌ تولید ایرج رحمانی ،حسین الماسی ،تدوین : شاهین یار محمدی عکاس: مهدی دلخواسته، مشاور رسانه ای: علی زادمهر ، مشاور تبلیغاتی : سپیده هاشمی ، تهیه کننده: امیر پورکیان، محصول خانه فیلم پروان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها