تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 3340

ترکیهفیلم‌هایی از فاروق حاجی حافظ اوغلو و درویش زعیم در خانه هنرمندان ایران به روی پرده می‌رود. به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، به مناسبت برگزاری هفته فرهنگی ترکیه در خانه هنرمندان ایران و در بخش نمایش فیلم، یکشنبه ۱۲ مهر فیلم «ماهی» (بالیک) به کارگردانی درویش زعیم از ساعت ۱۹ در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران به روی پرده خواهد رفت. در ادامه نیز نشست نقد و بررسی فیلم با حضور حسین لاله و ایحسان کابیل برگزار خواهد شد.

فیلم «ماهی» پیش از این در جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۴ در بخش فیلم شرقی به نمایش در آمده بود. همچنین دوشنبه ۱۳ مهر، فیلم «دزدان برف» اثر فاروق حاجی حافظ اوغلو از ساعت ۱۹ در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران به نمایش در می‌آید. این فیلم در جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۴ توانست جایزه بهترین فیلم بخش بین‌المللی جشنواره را به‌دست آورد.

هفته فرهنگی ترکیه شامل برنامه‌های پخش فیلم، اجرای موسیقی، نشست‌های ادبی و نمایشگاه عکس و خوشنویسی از جمعه ۱۰ مهر تا سه‌شنبه ۱۴ مهر در خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر برگزار خواهد شد. حضور در این برنامه‌ها برای عموم آزاد و رایگان است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها