تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 14969

در چهارمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر، «نفس» ساخته نرگس آبیار روی پرده می‌رود. به گزارش سینماسینما، شنبه چهارم اردیبهشت ماه در چهارمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر در ساعت ۱۰:۱۵ فیلم «مادر من» در سالن ۴ روی پرده می‌رود. ساعت ۱۱ در سالن ۵ فیلم «ماجراجوی سینما کارل زمان» نمایش داده خواهد شد. ساعت۱۲:۱۵ فیلم «جنون» در سالن شماره یک روی پرده می‌رود.

ساعت ۱۲:۳۰«مادام کوراژ» در سالن ۴،‌ در  ساعت ۱۳ « A157» در سالن ۵،  ساعت ۱۴:۳۰ مجموعه فیلم کوتاه یک در سالن۲، ساعت ۱۴:۴۵ فیلم آنتوان چخوف ۱۸۹۰ در سالن شماره ۴، ساعت ۱۵«ازدواج با عشق در کابل در سالن شماره ۵ و ساعت ۱۶:۴۵ فیلم «ال کلاسیکو» در سالن شماره یک نمایش داده خواهد شد.

ساعت ۱۷ «قانون بازار» در سالن ۴ و فیلم «سپیده دم» در سالن ۵ ، ساعت ۱۹ «نفس» در سالن یک و سولومون نیز در سالن ۵، ساعت ۱۹:۱۵ «رویای دم صبح» در سالن ۴، ساعت ۲۱ «زمناکو» در سالن۵، ساعت ۲۱:۱۵  «تا همین حوالی» در سالن یک، ساعت ۲۱:۳۰ «غزل غزل‌ها» در سالن۴ روی پرده می رود.

ساعت ۲۲ «شازده کوچولو» در سالن ۲، ساعت ۲۳  «چه خانواده فوق العاده‌ای» در سالن۵، ساعت ۲۳:۳۰ «اروند» در سالن یک، ساعت ۲۳:۴۵ «همنوازان زباله ها» در سالن۴ روی پرده می رود.

شنبه چهارم اردیبهشت ماه در بازار فیلم جشنواره، ساعت ۱۰ صبح «آبجی» در سالن ۱، ساعت ۱۲:۱۰ «دلبری» در سالن ۳، ساعت ۱۴:۱۰«خواب آب» در سالن۳، ساعت ۱۴:۳۰ «دختر» در سالن۱، ساعت ایستاده در غبار» در سالن ۱، ساعت ۱۶:۱۰ «گیتا» در سالن ۳، ساعت ۱۸:۱۰ «زاپاس» در سالن۳، ساعت ۱۹:۳۰«سویوق» در سالن۲ و در ساعت ۲۰:۱۰ «متولد ۶۵» در سالن ۳ به نمایش گذاشته می شود.

سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر از اول تا ششم اردیبهشت ماه با دبیری رضا میرکریمی در پردیس چارسو روی پرده می‌رود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

آخرین ها