تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 87078

چهل‌و‌یکمین پاتوق فیلم کوتاه، سینما آینده و اولین جلسه از فصل ششم این محفل دوستانه، دوشنبه ۳۱اردیبهشتماه با نمایش ۵ فیلم کوتاه برگزار می‌شود.

به گزارش سینماسینما، فیلم‌های کوتاه داستانی «مسکوت»، «مارلون»، «ناگهان»، فیلم کوتاه تجربی «کل به جزء» و انیمیشن کوتاه «انیمیشن خبری» محصول فرانسه برنامه اکران اولین جلسه از فصل ششم پاتوق فیلم‌کوتاه را تشکیل می‌دهند.
«مسکوت» به نویسندگی وکارگردانی محمد ثریا و از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران، ماجرای مردی را روایت می‌کند که برای جلوگیری از تجاوز به زنی مرتکب قتل می‌شود…
فیلم کوتاه «مارلون»، به نویسندگی و کارگردانی دُرناز حاجیها، ماجرای مادری را به تصویر می‌کشد که فرزند ۱۰ساله‌اش را برای تست بازیگری آماده می‌کند.
داستانی کوتاه «ناگهان» به کارگردانی حمید نجفی‌راد و نویسندگی الهه اذکاری، ماجرای زن و مردی است که برای سفر آماده می‌شوند.. دو غریبه وارد خانه آن‌ها می‌شوند و …
ماجرای تکثیر روح یک دیکتاتور در زندگی مردم بعد از سرنگونی مجسمه‌اش، روایت فیلم کوتاه تجربی «کل به جزء» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیدوحید حسینی‌نامی است.
«انیمیشن خبری» به کارگردانی دوناتو سانسونه و محصول کشور فرانسه، ابتکاری هنرمندانه از وقایع این روزها و الهام گرفته از رویدادهای بین‌المللی که در روزنامه‌ی فرانسوی به نام رهایی نوشته شده است را به تصویر می‌کشد.

گفتنی‌‎است فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه در ۱۳ هفته و با رویکرد نقد و بررسی فیلم‌های کوتاه به نمایش درآمده در هر جلسه در قالب گپ و گفت دو سویه، به اکران فیلم‌های کوتاه خواهد پرداخت.
پاتوق فیلم کوتاه، محفلی برای هنرمندان و دوست‌داران این عرصه هنری، دوشنبه‌های هر هفته ساعت ۱۸در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها