تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 156303

حسین حسین زاده رئیس کمیته نفت و فرآورده های نفتی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم لارستان دوشنبه ۳ خرداد مهمان برنامه «خیابان پاستور» می شود.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو، در این قسمت از برنامه «خیابان پاستور» تلاش می شود با حضور حسین حسین زاده یکی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس به وظایف وزارت نفت، مسائل و دغدغه های این وزارتخانه پرداخته شود.

در این برنامه تلاش می شود تا در گفتگویی روشنگرانه و فارغ از هیاهوهای رایج به تبیین وجوه مختلف مسئولیت های ریاست جمهوری، وظایف و اختیارات رئیس جمهور و وزارتخانه ها و معاونت های زیرمجموعه و عملکردشان در حوزه اجرایی کشور به صورت تخصصی نگریسته شود.

هدف از تولید «خیابان پاستور» گفتگو پیرامون موضوعات و دغدغه‌های اصلی جامعه است تا از این رهگذر مردم به تبیین مطالبات به حقی که‌ می‌توانند از رئیس‌جمهور آینده داشته باشند، دست یابند.

گفتنی است در خلال این گفتگوها ویژگی های وزارت خانه های مسئول و معاونت های دست اندرکار در امور مختلف اجرایی کشور به وضوح تبیین می شود.

در این برنامه سعی شده اطلاعاتی که مردم برای یک انتخاب صحیح به آن نیاز دارند در خلال گفتگوها بازخوانی شود.

«خیابان پاستور» کاریست از گروه اجتماعی و فرهنگی شبکه دو به تهیه‌کنندگی سید جواد سید محسنی و اجرای محمد سلوکی که هر شب ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها