تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 123369

مهدی فرجی خبر داد که گروه ساخت و ساز دکورهای فصل دوم سریال «نون.خ» این هفته برای آماده‌سازی دکورها عازم کرمانشاه خواهند شد.

به گزارش سینماسینما، مهدی فرجی تهیه‌کننده فصل دوم سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی در گفتگویی درباره روند پیش تولید این مجموعه بیان کرد: ان شاءالله به‌زودی و تا اواسط آبان سریال را کلید می‌زنیم که همانطور که پیش از این اعلام شده بود آغاز تصویربرداری از کرمانشاه خواهد بود.

وی ادامه داد: به زودی هم قرارداد و تفاهمنامه با استانداری کرمانشاه در آنجا منعقد و از آن رونمایی خواهد شد. همچنین گروه ساخت دکور این هفته به کرمانشاه می‌روند تا دکورها را در آنجا آماده کنند و ساخت و سازها را انجام دهند.

تهیه‌کننده «نون.خ» اظهار کرد: پیش تولید ما به طور جدی در حال پیگیری است و متن کار هم همچنان توسط دو نویسنده یعنی امیر وفایی و محمد تنابنده در حال نگارش است.

وی همچنین درباره حضور بازیگران جدید در سریال نسبت به فصل اول هم بیان کرد: بازیگران فعلا همان بازیگران قبلی هستند اما با چهره‌های جدیدی هم مذاکره داشته‌ایم اما هرگاه به قرارداد و قطعیت رسیدیم، نامشان اعلام خواهد شد.

فرجی در پایان تأکید کرد: تغییراتی هم در ترکیب عوامل پشت دوربین داشتیم که طبیعی است چراکه زمان‌بندی کارهای‌شان به زمان‌بندی ما نمی‌خورد.

منبع: خبرگزاری مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها