تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 177222

در پی بسته شدن بلیت فروشی نمایش «شب شک» به کارگردانی امیرحسین بریمانی و تهیه‌کنندگی نوید محمدزاده، روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی توضیحاتی منتشر کرد.

به گزارش سینماسینما، امیرحسین بریمانی کارگردان جوانی است که برای چهارمین نوبت قصد داشت نمایش «شب شک» را در سالن شهرزاد روی صحنه ببرد اما از سوی سالن متوجه شد که بلیت فروشی نمایشش بسته شده است.

او درباره وضعیت اجرای خود گفت: مرکز هنرهای نمایشی به سالن اعلام کرده که بلیت فروشی نمایش‌مان بسته شده است و ما هم منتظریم از سوی مرکز هنرهای نمایشی برای تشکیل جلسه و گفت‌وگو درباره این موضوع خبرمان کنند.

او توضیح می‌دهد که حدس گروه این است که دلیل این مساله به حضور نوید محمدزاده، تهیه‌کننده این نمایش برمی‌گردد.

 بعد از حضور نوید محمدزاده در جشنواره کن و حاشیه‌هایی که در آن جشنواره ایجاد شد، در محافل غیر رسمی شنیده می‌شد که این بازیگر برای مدتی ممنوع‌الفعالیت خواهد شد و بعضا حتی جزئیات آن نیز به صورت شفاهی دهان به دهان شد اما این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده است.

نمایش «شب شک» پیش‌تر در جشنواره تئاتر دانشگاهی روی صحنه رفته بود و از این جشنواره جوایزی دریافت کرد. نوید محمدزاده که در این سال‌ها به عنوان تهیه‌کننده تئاتر با تعدادی از گروه‌های جوان و دانشجو همکاری داشته است، بعد از اجرای نمایش «شب شک» در جشنواره دانشگاهی، تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشت و این اثر نمایشی سه نوبت روی صحنه رفت و قرار بود چهارمین دور اجراهای خود را در سالن شهرزاد روی صحنه ببرد و شب گذشته پس از اولین اجرا، بلیت فروشی آن بسته شد.

در پی توقف بلیت فروشی این اثر نمایشی، روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی توضیحاتی را به شرح زیر اعلام کرد:

«نمایش «شب شک» به نویسندگی و کارگردانی آقای امیر حسین بریمانی که در تماشاخانه تئاتر شهرزاد اجرا داشته است، به دلیل عدم کسب مجوز تمدید و تبلیغ نمایش، همچنین پخش بدون مجوز تبلیغات نمایش در بسترهای مختلف فضای مجازی ، موجب بسته شدن موقت سایت فروش بلیت نمایش از طرف اداره کل هنرهای نمایشی شده است. بدیهی است این مشکل با حضور کارگردان و رفع ابهامات موجود برطرف خواهد شد.»

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها