تاریخ انتشار:۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 196890

آمار گیشه سینما در حالی به بیش از ۳۱۲ میلیارد تومان رسیده که ۴۴ میلیار تومان آن در هفته سوم اردیبهشت و با ادامه فروش «تمساح خونی» و «مست عشق» حاصل شده است.

به گزارش سینماسینما، با آغاز اکران دو فیلم جدی «نیلگون» و «تاوان» که از چهارشنبه گذشته روی پرده سینماها رفتند، تعداد تماشاگران سینما به بیش از پنج میلیون و ۴۰۰ هزار نفر رسیده و فروش کلی هم ۳۱۲ میلیارد و ۶۷۵ میلیون تومان است.

دو فیلم «نیلگون» و «تاوان» در سه روز اکران خود به ترتیب ۱۵۰ و ۸۲ میلیون تومان بلیت فروخته‌اند.

از این میزان فروش، سهم فیلم‌های در حال اکران از ۱۵ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه بیش از ۴۴ میلیارد و ۳۴۴ میلیون تومان بود و در این مدت ۸۴۶ هزار و ۲۴۰ نفر نیز به تماشای فیلم‌ها نشستند.

طبق اعلام موسسه سینماشهر، فیلم‌های سینمایی «مست عشق» با فروش بیش از ۲۳ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان، «تمساح خونی» با فروش بیش از ۸ میلیارد و ۱۶ میلیون تومان، «سال گربه» با فروش بیش از ۷ میلیارد و ۳۲۲ میلیون تومان، «بی‌بدن» با فروش بیش از ۳ میلیارد و ۵۷ میلیون تومان و «آسمان غرب» با فروش بیش از یک میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان همانند هفته گذشته، به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم و فروش میلیاردی جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص دادند.

فیلم‌های «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش از ۷۸۰ میلیون تومان، «آپاراتچی» با فروش بیش از ۲۷۸ میلیون تومان، «نیلگون» با فروش بیش از ۱۴۵ میلیون تومان، «نوروز» با فروش بیش از ۱۰۷ میلیون تومان و «تاوان» با فروش بیش از ۶۴ میلیون تومان در رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.

سینمای ایران روز جمعه هفتم اردیبهشت‌ماه با فروش بیش از ۱۳ میلیارد و ۶۱ میلیون تومان بیشترین فروش و سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت با ۲۷۹ هزار و ۲۹۸ نفر، بیشترین مخاطب را در این ماه داشته است.

در حال حاضر سه فیلم «تمساح خونی»، «مست عشق» و «سال گربه» در جایگاه سه فیلم پرفروش سینماها هستند که به ترتیب ۱۳۸ میلیارد، حدود ۷۰ میلیارد و حدود ۴۲ میلیارد تومان فروش داشته‌اند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها