تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۹:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 178539

 

میثم هاشمی طبا کارگردان ‌نویسنده فیلم سینمایی «کوزوو»که اکرانش را از ۱۹مرداد ماه در سینماها آغاز می کند،درباره شرایط اکران این فیلم گفت:«فیلم سینمایی “کوزوو”، در شرایط بسیار سختی ساخته شد. در دورانی که بیماری کرونا بصورت افسار گسیخته، روزانه جان صدها نفر از هموطنانمان را می گرفت و هزاران خانواده به سوگ می نشستند. تمام کشور در وضعیت قرمز بود و گروه تولید از فردای خود، خبر نداشت. اما بازیگران و عوامل ساخت، فداکارانه در کنار پروژه ایستادند تا فیلم به سرانجام برسد. »
به گزارش سینماسینما ،او ادامه داد:«کوزوو»،یک کمدی مفرح، اخلاق مدار و سالم است، با قصه ای که مخاطب را با خود همراه می کند.
حالا که فیلم بعد از طی مراحل قانونی در روزشمار اکران قرار گرفته، بسیار خوشحالم. بیشتر از این جهت که در اوج سختی ها و تلخ کامی های این روزها، فرصتی فراهم شده تا مردم عزیز کشورم ساعتی را در آرامش و با حال خوب سپری کنند.
فیلم “کوزوو” با سرمایه شخصی ساخته شده و مهمترین دستاورد آن، لبخندی خواهد بود که بر لب بینندگان نقش خواهد بست.
از هم میهنان عزیزم دعوت می کنم تا به سالن‌ها بیایند و حاصل تلاش هنرمندان عرصه فرهنگ را به نظاره بنشینند.
ما مفتخریم به میزبانی شما عزیزانِ جان.»

کارگردانی و نویسندگی «کوزوو»را میثم هاشمی طبا بر عهده داشته و کورش تهامی، فرهاد آییش، روشنک گرامی، حمید ابراهیمی، هومن شاهی، سیاوش چراغی‌پور، مریم سعادت، بهرام ابراهیمی، بیوک میرزایی، امید روحانی و بهاره کیان‌افشار با حضور گوهر خیراندیش و بهناز جعفری بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
حسن کلامی تهیه کننده و دکتر هادی زمردیان،سرمایه گذار و مجری طرح این فیلم را به عهده دارند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها