تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 113624

هریسون فورد در بازدید از پارک موضوعی جدید دیزنی، خبرهای جدیدی از بازسازی «ایندیانا جونز» داد. او که از سال ۱۹۸۱ در این نقش ظاهر شده است، تاکید کرد بدون او، «ایندیانا جونز» می‌میرد.

به گزارش سینماسینما، هریسون فورد که از پارک موضوعی جدید دیزنی با عنوان «جنگ ستارگان: لبه کهکشان» دیدار می‌کرد، در یک کلمه این فضا را باورنکردنی توصیف کرد.

او که در نقش هان سولو در مجموعه «جنگ ستارگان» بازی کرده است، گفت فکر می‌کند این پارک موضوعی، خیلی کامل‌تر از آن چیزی است که در فیلم‌های این مجموعه به کار رفته است.

فورد درباره بازسازی یکی دیگر از فیلم‌های مشهورش یعنی «ایندیانا جونز» هم صحبت کرد و گفت از نظر او این مجموعه بیشترین توجه را در میان آثار اسپیلبرگ به خودش جلب کرده و معتقد است فیلمبرداری آن باید همین هفته آینده شروع شود.

هریسون فورد از صداپیشگان انیمیشن «زندگی پنهان حیوانات خانگی» هم بوده و در قسمت دوم این انیمیشن حضور دارد و در نخستین صداپیشگی خودش در نقش «روستر» نترس‌ترین سگ محله صحبت کرده است.

هریسون فورد هفته پیش در مصاحبه‌ای تلویزیونی درباره نقش اسطوره‌ای ایندیانا جونز خود صحبت کرد و گفت: «هیچکس جز خودش این نقش را بازی نخواهد کرد و اگر او نباشد این شخصیت می‌میرد.»

قسمت پنجم «ایندیانا جونز» سال ۲۰۲۱ راهی سینماها می‌شود و هریسون فورد و اسپیلبرگ در این پروژه حضور دارند.

فورد نخستین بار سال ۱۹۸۱ در نقش شخصیت ایندیانا جونز ظاهر شد و در سه دنباله بعدی آن نیز نقش‌آفرینی کرد.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها