تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 154003

برنامه با نخبگان به تهیه کنندگی مرتضی میلانی با محوریت پرداختن به نخبگان عرصه سلامت با مجری کارشناسی زهرا حاجی زاده از رادیو سلامت پخش می شود.
به گزارش سینماسینما ، مرتضی میلانی، تهیه کننده برنامه با نخبگان در این باره توضیح داد: برنامه “با نخبگان” گفت و گو محور است و ما در این برنامه نخبگان عرصه سلامت را معرفی می کنیم. البته معرفی ما فقط محدود به پیشکسوتان عرصه سلامت نمی شود و جوانانی که رتبه های اول و دوم در عرصه های مختلف سلامت را کسب کرده اند، هم معرفی خواهیم کرد.
وی که ۱۱ سال است برنامه با نخبگان را روی آنتن رادیو سلامت دارد، درباره اینکه چگونه طراوات را در طول این سالها در این برنامه حفظ کرده اید تا برای شنوندگان شنیدنی باشد؟ ادامه داد: مرتب رویکرد سئوال هایی که از نخبگان می پرسیم را تغییر داده ایم و از زوایای مختلف به موفقیت های آنها نگاه کرده ایم. از سوی دیگر هر فردی، قصه و داستان خودش را دارد، بنابراین شنیدن قصه زندگی نخبگان حتماً برای شنوندگان جذاب خواهد بود. همچنین گاهی بدون آنکه در جریان باشند با خانواده های آنها تماس می گیریم و هنگام برنامه آنها را روی خط می آوریم که برای مهمانان نخبه هم جالب است.
این تهیه کننده تاکید کرد: این برنامه به گویندگی و مجری کارشناسی زهار حاجی زاده روزهای یکشنبه ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه پخش می شود و با دعوت از نخبگان در تلاش هستیم تا الگوهای درست را به شنوندگان معرفی کنیم و اینکه بدانند هر نخبه ای هم برای رسیدن به موفقیت، سختی های زیادی را تحمل کرده و اینگونه آگاهی به شنوندگان می دهیم. در مجموع برنامه به مدت نیم ساعت روانه آنتن رادیو سلامت می شود.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها