تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 146221

کمپانی وارنر در تصمیمی شوک آور اعلام کرد تمام فیلم‌های سال آینده این استودیو همزمان با پخش در سینما در HBO نمایش داده خواهند شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، هنگامی که کمپانی وارنر اعلام کرد فیلم «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» را در ایام کریسمس همزمان با نمایش در سینماها در سرویس استریم HBO Max نمایش می دهد خیلی ها انتظار داشتند این یک مورد خاص در شرایط همه گیری بی سابقه بیماری کرونا باشد اما اکنون اعلام شده که استودیو وارنر این رویه را برای ۱۲ ماه آینده خود در نظر گرفته است.

کمپانی وارنر روز گذشته ۳ دسامبر اعلام کرد همه فیلم های سال ۲۰۲۱ این کمپانی به صورت همزمان در سینماها و سرویس استریم HBO Max به نمایش درمی‌آیند.

طبق اعلام کمپانی فیلم هایی چون «ماتریکس ۴»، «تلماسه» دنی ویلنوو، موزیکال اقتباسی «در بلندی ها» ساخته لین- مانوئل میراندا، پیش درآمد «سوپرانوها» و «جوخه خودکشی» سال آینده همزمان در سینماها و سرویس استریم HBO Max نمایش داده خواهند شد.

این همزمانی اکران در سینما و سرویس استریم یک حرکت شوک آور از سوی کمپانی وارنر است که بیانگر بحران پیش روی سالن های سینما و افزایش اهمیت سرویس های استریم در این بحران است.

منبع: صبا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها