تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 113933

نشریه گاردین فیلم «همه می‌دانند» را در فهرست منتشر شده خود از برترین فیلم‌های اکران شده در بریتانیا از ابتدای سال ۲۰۱۹ تاکنون قرار داد.

به گزارش سینماسینما، فیلم اسپانیایی زبان «همه می‌دانند» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی که تاکنون به فروش ۱۸ میلیون دلاری در گیشه جهانی سینما دست یافته است از تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ هم اکران خود را در سینماهای بریتانیا آغاز کرده است و بنا بر انتخاب گاردین در میان برترین آثار سینمایی اکران شده در این منطقه قرار گرفته است.

این فیلم با بازی خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز اولین نمایش جهانی خود را به عنوان فیلم افتتاحیه هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن و در بخش رقابتی این رویداد سینمایی تجربه کرد.

در خلاصه داستان فیلم «همه می‌دانند» آمده است: کارولینا برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا باز می‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تأثیر می‌گذارد.

فیلم «سوگلی» به کارگردانی یورگس لانتیموس، «یک عشق غیرممکن» ساخته کاترین کورسینی، مستند «هیل کانتی امروز صبح، امروز بعدازظهر» ساخته رامل رأس، «تخریبگر» ساخته کارین کوساما با بازی نیکول کیدمن، فیلم آمریکایی «معاون» از آدام مک‌کی، فیلم کره‌ای «سوختن» از لی چانگ دونگ، کمدی سیاه «هرگز می‌توانی مرا بخشی» از ماریل هلر، «همه چیز درست است» ساخته جدید کنت برانا با بازی جودی دنچ، فیلم «اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند» ساخته بری جنکینز، «کفرناحوم» از کارگردان لبنانی نادین لبکی، فیلم سوئدی «مرز» ساخته علی عباسی کارگردان ایرانی تبار، «دختر» ساخته لوکاس دونت از بلژیک، «ما» دنباله فیلم «برو بیرون» از جردن پیل، «گورستان حیوانات خانگی» به کارگردانی کوین کولش و دنیس ویدمیر، «برادران سیسترز» ساخته جدید ژاک اودیار فرانسوی، فیلم پرفروش و ابرقهرمانی «انتقام جویان: آخر بازی»، «خاکستر خالص‌ترین سفید است» از ژیا ژانگ‌که کارگردان مطرح چینی و فیلم جدید «علاء‌الدین» محصول دیزنی هم در فهرست برترین آثار اکران شده ۲۰۱۹ در بریتانیا قرار دارند.

«همه می‌دانند» از تاریخ اول ژوئن اکران خود را در سینماهای ژاپن آغاز کرده است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها