تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 173997

فیلمبرداری فیلم سینمایی «پسر کوچک و جنگل» به کارگردانی گیورگی اواشویلی فیلمساز گرجستانی و با مدیریت فیلمبرداری تورج اصلانی در کشور گرجستان به پایان رسید.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی «پسر کوچک و جنگل» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلمساز گرجستانی گیورگی اواشویلی (Giorgi Ovashvili) و با مدیریت فیلمبرداری تورج اصلانی سینماگر ایرانی؛ محصول مشترک کشورهای گرجستان و فرانسه، در لوکیشن‌های سخت و مملو از برف و کولاک کشور گرجستان به پایان رسید و هم اکنون در آخرین مراحل فنی قرار دارد.
عرفان قبادی به عنوان دستیار فیلمبردار و همچنین داریا اصلانی به عنوان دستیار نور از ایران، در کنار تورج اصلانی در گروه فیلمبرداری این اثر سینمایی حضور داشتند.
تورج اصلانی در سمت مدیر فیلمبرداری پروژه‌های معتبر داخلی و بین‌المللی، سال‌ها در جشنواره‌های مختلف دنیا حضور داشته و جوایز معتبر جهانی را هم از آن خود کرده است.
گیورگی اواشویلی کارگردانی فیلم «جزیره ذرت» (Corn island) را در کارنامه هنری خود دارد که نماینده کشور گرجستان در هشتاد و هفتمین دوره جوایز اسکار بود و نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی در سال ۲۰۱۶ نیز بود.
تورج اصلانی قرار بود مدیریت فیلمبرداری «جزیره ذرت» از فیلم‌های سینمای گرجستان و از مهمترین ساخته‌های «گیورگی اواشویلی» را در سال ۲۰۱۴ بر عهده داشته باشد که به دلیل عدم همکاری سفارت کشور آلمان در ایران و ندادن ویزا، این همکاری هشت سال بعد در فیلم «پسر کوچک و جنگل» به سرانجام رسید.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها