تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 146795

نتفلیکس در حالی از هفت پروژه سریالی جدید خود در بریتانیا رونمایی کرد که در میان آنها یک اثر با حضور روان آتکینسون دیده می شود.

به گزارش سینماسینما، به نقل از هالیوود ریپورتر، نتفلیکس به وعده های چندمدت گذشته خود مبنی بر ۲ برابر کردن سرمایه گذاری در تولیداتش در انگلستان مهر تایید زد و اعلام کرد گروه سریال سازی این شرکت در لندن هفت فیلمنامه برای ساخت هفت سریال تدارک دیده است.

از جمله این پروژه ها کارهایی با حضور استعدادهای بریتانیایی مانند روان آتکینسون، اندی سرکیس، جو کورنیش و سم مندس است. این پروژه ها در ژانرهای ترسناک، علمی تخیلی، رمانس و کمدی جای دارند.

آن مِناش معاون نتفلیکس در بخش سریال سازی اصیل (اوریجینال) این شرکت گفت که نتفلیکس همیشه به دنبال ایجاد یک گروه که کاملا در بریتانیا مستقر باشند، بوده است.

طبق اعلام نتفلیکس، یکی از مهمترین این پروژه ها، مجموعه «انسان علیه زنبور» است که توسط روان آتکینسون ستاره بریتانیایی که بیشتر با شخصیت مستر بین شناخته می شود، است. این مجموعه ۱۰ قسمت دارد و هر اپیزود ۱۰ دقیقه است. در توضیح این سریال آمده است: روان آتکینسون در یک شخصیت جدید ظاهر می شود، او در این مجموعه در نبرد با یک زنبور است، چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟

مجموعه «ناحیه سرخ» به مدیریت تولید سم مندس کارگردان فیلم «۱۹۱۷» نیز یکی دیگر از کارهای جدید نتفلیکس است. «ناحیه سرخ» در ۶ قسمت ۳۰ دقیقه ای در ژانر کمدی ساخته می شود. در توضیح این مجموعه نیز آمده است: سریال درباره فوتبال است با این حال همه داستان فوتبال نیست. سریال درباره دوستی، اعتماد و خانواده است.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها