تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 174922

مسابقه رادیویی “هرم طلایی” روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه به تهیه کنندگی سولماز عطایی روانه آنتن رادیو سلامت می شود که در قالب پرسش و پاسخ از شنوندگان، تغذیه صحیح نیز آموزش داده می شود.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، سولماز عطایی در این باره می گوید: این مسابقه با محوریت تغذیه، اطلاعات پزشکی و دانش سلامت پخش می شود. ایده مسابقه رادیویی هرم طلایی برگرفته از هرم غذایی است که در چهار طبقه طراحی شده است. این طبقات شامل غلات، میوه و سبزی، پروتئین و چربی و شیرینی هاست.
به گفته سولماز عطایی، تهیه کننده در هر طبقه دو شنونده با یکدیگر رقابت می کنند و سئوالات تلفنی از آنها پرسیده می شود و باید پاسخ بدهند. اگر حداقل امتیاز یعنی ۹۰ امتیاز و یک ستاره بگیرند، می توانند وارد قله شوند.
چهار صندوق طلایی در بخش قله وجود دارد که شنوندگان با پاسخ دادن به سئوالات می توانند امتیازات این صندوق را کسب کنند و به فینال راه پیدا کنند و در نهایت نفر برگزیده انتخاب شود.
به گفته او، هدف از تولید مسابقه هرم طلایی، آموزش تغذیه سالم به شنوندگان است این برنامه مورد توجه و بازخورد شنوندگان قرار گرفته و جزو برنامه های منتخب آنهاست.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها