تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 11459

 

محمد حیدریدبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر گفت: تنها دارندگان کارت های جشنواره مجاز به حضور در سالن های نمایش آثار در برج میلاد هستند و از امروز کارت های رنگی، تک سانس و یک روزه فاقد اعتبار است.

به گزارش سینماسینما، محمد حیدری با اشاره به استقبال مردم از فیلم لانتوری و ازدحام بیش از حد از این اثر سینمایی تلاش ما بر این بود شب گذشته در زمان نمایش این فیلم اتفاقی رخ ندهد.

وی با بیان اینکه اتفاقات نمایش فیلم لانتوری در برج میلاد آسیب شناسی شده است اظهار کرد: از امروز جمعه ۱۶ بهمن توزیع تمامی کارت های رنگی و تک سانس و روزانه در برج میلاد ممنوع خواهد بود و این کارت ها برای ورود به برج میلاد از اعتبار خارج است.

دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: همچنین کارت هایی که به نام عوامل فنی، تصویربردار و عکاس صادر شده نیز همانند قبل امکان ورود به سالن همایش های برج میلاد محل نمایش فیلم های جشنواره را ندارند.

حیدری تصریح کرد: دسترسی به سالن های سینمایی به جز کارت های مجاز بارکد دار و عکس دار به هیچ عنوان به سالن های نمایش فیلم های سینمایی امکانپذیر نیست و تلاش ما بر ایجاد نظم هر چه بیشتر در نمایش فیلم های پیش رو در روزهای آتی در جشنواره فیلم فجر در برج میلاد است.

این درحالیست که برخی اهالی رسانه از ازدحام جمعیت در زمان نمایش فیلم «لانتوری» ناراضی بودند و پس از بازگشایی ۲ سالن جنبی برج میلاد و نمایش هم زمان مراجعه کنندگان موفق به تماشای این اثر سینمایی شدند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها