تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 32914

محسن چاوشیمحسن چاووشی خواننده سرشناس تاکید کرد اخبار منتشر شده در مورد همکاری او با فیلم سینمایی «سنتوری۲» به کارگردانی داریوش مهرجویی صحت ندارد.

به گزارش سینماسینما، تازه‌ترین اخبار در مورد حضور چاووشی در «سنتوری۲» به اظهارنظری بازمی‌گردد که محمدرضا شریفی‌نیا همکار قدیمی مهرجویی در مورد اثر تازه این کارگردان بیان کرده بود.

روایت شریفی‌نیا حکایت از آن داشت که اعلام منتفی بودن همکاری این خواننده و کارگردان بیش از آنکه صحت داشته باشد، سروصدایی بوده برای تبلیغات بیشتر فیلم.

براساس نوشته «شهروند» بعد از آن‌که شریفی‌نیا اظهارنظرهایش را درباره «سنتوری۲»  مطرح کرد، به نظر می‌رسید به احتمال فراوان ماجرا آن‌طور که شریفی‌نیا گفته به قول معروف سیاه‌بازی و تبلیغات‌بازی عوامل این فیلم نباشد. ماجرا احتمالا برگردد به ایجاد یک جو تازه؛ جوی که شریفی‌نیا این بار خود آن را ساخته است. بعد از پیگیری «شهروند» بالاخره چاووشی به مسأله واکنش نشان داد. او در متنی که به‌طور اختصاصی در اختیار روزنامه شهروند قرار داد، حضورش در «سنتوری٢» را قویا تکذیب کرد و بعد از مدت‌ها سکوت درباره همکاری با داریوش مهرجویی زبان به گلایه گشود.

می‌خواهند مرده خودشان را به نام من زنده کنند

چاووشی در پاسخ به «شهروند» درباره خبرهایی که روز گذشته منتشر شد، گفت: نمی‌دانم چرا این ماجراها تمامی ندارد. به من فحش دادند، گفتند بی‌چشم و رو هستم. گفتند نامردم؛ بی‌معرفت هستم و رویم را با آوردن خواننده‌های دیگر کم می‌کنند. بعد می‌گویند شوخی کردیم و همه‌اش بازی تبلیغاتی بود؟ تا امروز شما بروید و بگردید یک کلمه درباره آقایان حرف نادرست و زشتی به زبان آورده‌ام؟ نه. ولی دیگر از حدش گذشته است. در کشور ما وضع طوری است که اگر کسی حرف نزند، فکر می‌کنند حرفی ندارد و عرصه باز می‌شود که همه طرفه به او بتازند. بعضی دوستان مشخص است چه نفعی از آوردن اسم من نصیبشان می‌شود که دایما در حال ساختن کلاهی از این نمد هستند. هزار بار ابراز امیدواری کردم که آقای مهرجویی و دست‌اندرکاران فیلم سنتوری موفق باشند، ولی گویا اشتباه می‌کردم. من نه با آقای شریفی‌نیا، نه با هیچ‌کس دیگری صحبتی نکرده‌ام. محسن چاووشی نه بمب تبلیغاتی است و نه کسی که بخواهند از او استفاده یا بهتر است بگویم سوءاستفاده کنند. وسیله شوخی و خنده و سیبل فحاشی‌های هیچ‌کس هم نیست. کارهای بسیار مهم‌تری از این حرف‌های خاله‌زنکی و پوچ دارم. این خبر که به نقل از آقای شریفی‌نیا منتشر شد، حاصل شیطنت است و کاملا از آن بی‌اطلاع هستم. باقی ماجرا را باید از آن رسانه که این خبر را منتشر کرده بپرسید یا از آقای شریفی‌نیا. این هزارمین‌ بار است که اعلام می‌کنم با سنتوری ٢ همکاری نخواهم کرد و فکر می‌کنم کافی است دیگر آقایان نخواهند مرده‌خودشان را به اسم من زنده کنند.

به گزارش سینماسینما، به نظر می‌رسد با این گفته صریح چاووشی راهی برای مانور خبری دوباره در مورد حضور این خواننده در فیلم مهرجویی چندان وجود نداشته باشد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. من
    ۵, آذر, ۱۳۹۵ ۱:۲۰ ق٫ظ

    شریفی نیا ؟!! باور کنید همکاری مجدد با مهرجویی هم یه دروغ دیگه اس…

نظر شما


آخرین ها