تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 15326

آزاده آل ایوب(خاله نرگس) مجری تلویزیون با انتشار تصویری از سریال شهرزاد در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

من به شخصه کلی تحسین و تمجید به این اثر فاخر ایرانی بدهکارم،به کلیه عوامل خصوصا جناب فتحی خبره و با ذکاوت، از سریالهای محبوب و مورد علاقه ام که همیشه حتی در اوج مشغله هایم فرصتی برای تماشایش دارم.

و یک انتقاد وارد در قسمت بیست و ششم آن ندیدم جایی کسی سخن از آن به میان آورد.
شاید چون مربوط به احکام و قوانین الهی ست و گاهی نسبت به آن بی تفاوت هستیم.

در پلانی قباد می خواهد دست مادر شهرزاد را ببوسد، واکنش عجیب وی و کناره گیری از قباد و گفتن وای محرم،نامحرمی گفتن، تعجب مرا برانگیخت در حالی که در سکانس قبل شاهد نماز خواندن او بودیم یعنی نباید بداند مادر زن تا آخر عمر محرم داماد می ماند حتی اگر دخترش از او جدا شود،بازیگر نمی دانست،دگر عوامل و دستندرکاران و ناظرین چه؟!

انتظار می رود از جناب فتحی بزرگوار با توجه به استقبال کم نظیر و تاثیر پذیری آن بر روی مخاطب در نشر اطلاعات صحیح اعم از تاریخ،فرهنگ و مذهب تمرکز بیشتری داشته باشند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

 1. خواننده
  ۱۳, اردیبهشت, ۱۳۹۵ ۷:۳۱ ب٫ظ

  با سلام
  تشکر می کنم از مجری توانای برنامه کودک ،در مورد نظر ایشان باید بگویم برایم جالب است که ایشان چقدر تسلط به احکام شرعی دارند ؛ اما کار مادر زن قباد را اینگونه می توان توجیه کرد که ممکن است کسی نماز بخواند ولی برخی احکام شرعی را نداند، هرچند که عوامل فیلم می توانستند به شیوه ای این حکم خداوند را که مادر زن بعد از جدایی یا فوت دخترش با دامادش همیشه محرم است را آموزش دهند .

 2. رها
  ۲۳, اردیبهشت, ۱۳۹۵ ۵:۳۵ ب٫ظ

  دوستان عزیز خب بالاخره این بازیگرا که واقعا به هم محرم نیستند بالاخره باید به یک بهونه ای مانع دست زدن قباد به اون خانم در فیللم میشدند دیگه .

نظر شما


آخرین ها