تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 102691

محسن امیر یوسفی تهیه کننده و کارگردان فیلم آشغالهای دوست داشتنی درباره سال ساخت این فیلم توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش سینماسینما ،محسن امیر یوسفی تهیه کننده و کارگردان فیلم آشغالهای دوست داشتنی با انتشار یادداشتی به اظهارات سیمونیان واکنش نشان داد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:
آقای سیمونیان شما هم؟!
متاسفم که اینگونه مدیران مسلمان جشنواره فجر شما هموطن درستکار و خوشنام ارمنی را به ناراستی مجبور می کنند!
سال قبل شما را مجبور کردند که در مورد آشغالهای دوست داشتنی بفرمائید این فیلم قبلا توسط هیات انتخاب رد شده. کلامی ناراست که با واکنش هیات انتخاب زود لو رفت و دبیر جشنواره مجبور شدند از من برگه انصراف بگیرند تا مشکل قانونی در سازمان بازرسی پیش نیاید البته تعهد کتبی اکران را هم به امضای خودشان ، آقای رضاداد و مدیری دیگر به من دادند که بعد از یکسال سودی نداشت و دروغ بود.
امسال هم جنابعالی را به ناراستی دیگر مجبور کردند که بفرمائید این فیلم تولید سال ۹۱ است!!
لازم بذکر است که پروانه ساخت این فیلم در ۱۳۹۱/۴/۷ صادر شده و اولین‌پروانه نمایش آن در ۱۳۹۶/۶/۲۵ صادر شده است. مقصر این تاخیر در صدور پروانه نمایش هم من نیستم!
در ضمن طبق خبری که هفته قبل دادیم آقای دلپاک‌صداگذاری نسخه جدید را تازه تمام کردند و طبق درخواست آقای داروغه زاده بعد از دادن پروانه نمایش سال ۹۶ یک سکانس این فیلم در سال ۹۷ مجددا فیلمبرداری شد که دوباره در ۱۳۹۷/۷/۹ پروانه نمایش دوم برای این فیلم صادر شد.
با اتمام فیلمبرداری مجدد یک سکانس در سال جاری و صداگذاری نسخه جدید در هفته گذشته و صدور پروانه نمایش دوم در مهرماه ۹۷ عملا تاریخ اتمام تولید نسخه جدید فیلم آشغالهای دوست داشتنی سال ۱۳۹۷ می شود.
آقای سیمونیان عزیز می بینید مدیران مسلمان سینما با نگفتن همه حقایق چه می کنند؟!
سال نوی میلادی را به شما تبریک می گویم و امیدوارم‌ کمی از راستی و شفقت حضرت مسیح در وجود دبیر در آفتاب و دبیر در سایه جشنواره قرار بگیرد.
در پناه حق

سیمون سیمونیان مدیردبیرخانه جشنواره فیلم فجر درباره فیلم « آشغال‌های دوست داشتنی» روز گذشته   دربارهعدم نمایش فیلم آشغالهای دوست داشتنی برای هیات انتخاب گفته بود : بر اساس آیین نامه منتشر شده تاریخ تولید  فیلم‌هایی بخشهای  مسابقه سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر نباید قبل از سال ۹۶ باشد و فیلم آشغالهای دوست داشتنی در سال ۱۳۹۱ تولید شده است.

وی ادامه داد: فیلم “آشغال‌های دوست داشتنی“ به دلیل مغایرت با آیین نامه امکان نمایش برای هیات انتخاب جشنواره را نداشت.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها