تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 98203

محمود پاک‌نیت درباره مسؤولیت اجتماعی بازیگران در جامعه معتقد است افرادی که در کنار مردم قرار می‌گیرند چه بازیگر و چه کسانی که مسؤولیتی در جامعه دارند، همیشه مورد اعتماد مردم هستند و این اعتماد باید به نفع مردم نظر بدهد و حرکت کند نه به نفع شخصی.

به گزارش سینماسینما، محمود پاک نیت با بیان اینکه بازیگران و مسئولان باید به نفع مردم نظر دهند، اظهار کرد: سوءاستفاده نباید در هیچ حوزه‌ای اتفاق بیافتد چون سلب اعتماد می‌شود. زمانی که فردی در کنار بقیه قرار می‌گیرد یعنی آن‌ها را دوست دارد و مردم نیز به او اعتماد پیدا می‌کنند. منش افرادی که در کنار مردم هستند باید سالم و درست باشد و در خدمت مردم کار کند.

او با اشاره به اظهار نظر برخی بازیگران درباره هر اتفاقی که در جامعه رخ می‌دهد، گفت: اگر هنرمند و ورزشکار حرفی می‌زند باید به آن عمل کند چون مردم روی او حساب باز کرده‌اند و اگر خلاف حرفش عمل کند، ممکن است به مرور زمان حساب‌هایی که روی او باز کرده‌اند محو و پاک شود و حتی دید بدی نسبت به قشر هنرمند پیدا کنند؛ البته ما نباید چند نفر از این قشر را با عده زیادی مقایسه کنیم و همه را با یک چوب برانیم.

بازیگر سریال‌های «پدرسالار» و «شب دهم» ادامه داد: کلمه «هنرمند» مشخصه‌ای دارد که هر کسی آن را نخواهد داشت. همه ممکن است که کار هنری انجام دهند ولی هنرمند نیستند. در واقع هنرمند بودن به معنویت و اخلاق فرد هم بازمی‌گردد و نه فقط هنر او؛ وگرنه فردی که معنویت و اخلاق ندارد تنها یک هنرپیشه است که هنر را پیشه خود قرار داده است.

پاک نیت در پایان گفت‌: من درباره اقتصاد یا درباره فقه و مذهب نمی‌توانم نظری دهم چون کار من نیست. من بازیگر هستم و می‌توانم درباره تخصص خودم صحبت کنم. مگر این که حرفی را که درباره حوزه دیگری می‌گویم با اطمینان و دانش باشد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها