تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۷:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 63030

محمود گبرلو منتقد و مجری سابق برنامه «هفت» با انتشار متنی در اینستاگرام دیدگاه خود را درباره سخنانی که جمشید مشایخی روی سن جشن منتقدان مطرح کرد و دعوت از هنرمندان پیشکسوت برای سخنرانی در مراسم بیان کرد.

به گزارش سینماسینما٬ جمشید مشایخی پنجشنبه شب در جریان جشن منتقدان با حضور روی سن از تکرار تصویر یک بازیگر در کلیپ‌های تهیه شده برای این جشن به تندی و با عصبانیت انتقاد کرد.

در واکنش به این اتفاق گبرلو در اینستاگرام نوشت:

مردم هیچگاه بازی های درخشان و بیاد ماندنی استاد مسلم سینما جناب مشایخی را فراموش نمی‌کنند و همیشه از کلام ایشان در جشن ها و برنامه های مختلف بهره ها بردند اما دیگر حضور این اساتید آنهم در سن هشتاد و چهارسالگی و ایراد سخنرانی باید قدری سنجیده و حساب شده باشد. خدای نکرده مباد از روی کهولت سن سخنی بگویند که برازنده خودشان همکارانشان و یا اهالی سینما نباشد. البته شاید امثال ایشان به عمد قصد دارند در این شرایط سنی مطلبی تاریخی را بیان کنند که منعی نیست اما دعوت کنندگان مراسم ها و همایش ها و جشن ها شاید لازم باشد آگاهانه تر و هوشمندانه تر نحوه حضور این افراد بسیار بسیار محترم را تدبیرکنند . استاد مشایخی در مراسم انجمن منتقدان سینمایی با بیان سخنانی باعث رنجش دل برخی شدند.
منظور من انتقاد به انجمن منتقدان نیست بلکه همه تشکیلاتی است که قصد دعوت از پیشکسوتان را دارند . این جشن بهانه ای برای طرح دیدگاهم بود . بخدا ما انجمن را دوست داریم . اعتبار او اعتبار ماست !!!

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها