تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 9133

ویشکا آسایشویشکا آسایش که امسال با دو فیلم «دراکولا» ساخته رضا عطاران و «در سکوت» ساخته ژرژ هاشم زاده در جشنواره فیلم فجر امسال حضور دارد، از اینکه هیچ یک از این آثار به بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر راه نیافته است، ابراز تعجب کرد.

به گزارش سینماسینما، ویشکا آسایش از حذف دو فیلمش از جشنواره فیلم فجر ابراز تعجب کرد و در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«این همه زحمت آخرش هیچ. دو تا فیلمى که امسال کار کردم و خیلى خیلى دوست‌شون داشتم و شک نداشتم به جشنواره راه پیدا میکنه!! «در سکوت» به کارگردانى ژرژ هاشم زاده و «دراکولا» به کارگردانى رضا عطاران. اصلا نمیفهمم چرا !!»

در ادامه مطلب، ویشکا آسایش به انعکاس واکنش علی سرتیپی (تهیه‌کننده دراکولا)، درباره حذف فیلمش از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر پرداخت و نوشت: «علی سرتیپی درباره عدم انتخاب فیلم «دراکولا» در جشنواره فیلم فجر گفت: با تمام احترامی که برای نظر هیات انتخاب قائل هستم اما مردم بهترین قاضی هستند و در زمان اکران خودشان درباره فیلم نظر خواهند داد.

این تهیه‌کننده درباره انتخاب نشدن فیلم رضا عطاران اظهار کرد: خود من و رضا هدف اصلی‌مان مردم است و آنها قطعا می‌بینند و نظر می‌دهند، اما این فیلم می‌توانست گرمای خوبی به جشنواره بدهد و فضای آن را گرم‌تر کند.

وی ادامه داد: البته رضا عطاران به دلیل مریضی پدرش مجبور شد بعد از فیلمبرداری به مشهد برود و هنوز هم آنجاست و نسخه اولیه را در حد راف‌کات تحویل دادیم که شاید این نسخه نتوانسته مبنای قضاوت درست هیات انتخاب قرار بگیرد. اما همانطور که سال گذشته “نهنگ عنبر” در جشنواره پذیرفته نشد و امسال بعد از فیلم محمد پرفروش‌ترین فیلم سال شد، معتقدم “دراکولا” هم می‌تواند به لحاظ مردمی فیلم موفقی باشد.»

 

منبع: ایلنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها