تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 114455

در روزهای اخیر انتقاد رسانه‌هایی خاص از فیلم دختر شیطان ساخته قربان محمدپور نام این فیلم را در فضای مجازی سر زبان‌ها
انداخته است.
به گزارش سینماسینما ،در شرایطی که کارگردان فیلم دختر شیطان با انتقاد از شرایط اکران و اختصاص سالن‌ها سعی در جلب توجه مخاطبان به سمت فیلمش را دارد، روزنامه کیهان از حضور بازیگر زن این فیلم انتقاد کرد. این روزنامه البته بازیگر این فیلم را «بازی یک مدل بدکاره خارجی در فیلم فیلمساز مذهبی ایرانی» نامیده و گفته که او سال‌هاست که به‌عنوان مدل عکس‌های مستهجن فعالیت می‌کند و حتی صفحه شخصی وی نیز مملو از چنین تصاویری است؛ و در پایان هم پرسیده که سازمان سینمایی وزارت ارشاد چگونه مجوز بازی یک مدل غیراخلاقی را در فیلمی داخلی داده است؟

ادعاهای روزنامه کیهان البته از سوی قربان محمدپور بی‌پاسخ نمانده است. او که روزنامه کیهان درباره‌اش گفته که «سال‌ها قبل به‌عنوان هنرجویی مذهبی و ارزشی، با بهره از امکانات برخی از نهادها فیلمساز شد، اما سال‌هاست که به ساخت فیلم‌های سخیف و هندی مشغول است» می‌گوید: «در بالیوود رقص ‌و آواز جزیی از عناصر فیلم است. اصلا رقص و آواز عنصر محوری سینمای بالیوود است. وقتی در فیلمی کارگردان می‌رود، سراغ بازیگری که ٢٨ فیلم در کارنامه‌اش دارد، طبیعی‌ست که در کارنامه‌اش چنین صحنه‌هایی هم داشته باشد».

قربان محمدپور ادامه می‌دهد: «دوستان رفته‌اند فیلم‌های گذشته بازیگر را لحظه‌لحظه کاویده‌اند که شاید چیزی گیر آورند و با تمسک به آن ما را زیرسوال برده و شاید هم از پرده پایین بکشند. همین هم شده که فیلم در قم اکران نشده، اما می‌خواهند این اتفاق در تمام شهرهای ایران رخ دهد و تنها کسانی که خودشان می‌خواهند در این سینما فعالیت کنند». کارگردان دختر شیطان درباره اتهامات رسانه‌های خاص به بازیگر فیلم دختر شیطان می‌گوید: «این بازی‌ها را سر بازیگر فیلم سلام بمبئی هم درآوردند و الان هم که نوبت این بدبخت رسیده. آقایان انتظار دارند طرف در آنسوی دنیا هم به قواعد و قوانین حکومت ما زندگی کند. درحالی‌ که او یک بازیگر هندی است و حضور حرفه‌ای در هر سینمایی هم الزاماتی دارد و قرار نیست او جوری لباس بپوشد و در فیلم‌هایی بازی کند که بازیگران ما هستند».

منبع: شهروند

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها