تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 113598

کمال تبریزی که به تازگی تهیه‌کنندگی یک تئاتر را برعهده گرفته است، خطاب به برخی منتقدان گفت: من به عنوان تهیه‌کننده معنوی این نمایش حضور دارم بنابراین نگران نشوید، کسی نمی‌خواهد عرصه شما را تنگ کند.

به گزارش سینماسینما، نمایش «مختلف الاضلاع» که به گفته عواملش روایتی چند وجهی از دوتایی‌های تاریخ به تهیه‌کنندگی کمال تبریزی و کارگردانی نادر فلاح است، قرار است در خرداد و تیر ۹۸ در تماشاخانه سپند به صحنه برود.

کمال تبریزی که در این اثر نامش به عنوان تهیه‌کننده معرفی شده است، در پاسخ به اینکه چه شده سراغ تهیه‌کنندگی تئاتر رفته است؟ توضیح داد: «من و آقای نادر فلاح که کارگردانی این اثر را برعهده دارد، از قدیم همکاری‌هایی داشته‌ایم. او به من پیشنهاد کرد که به لحاظ معنوی و نه مادی تهیه کننده این نمایش باشم، زیرا مراحل مالی و بودجه آن انجام شده و بازیگران هم مشخص شده‌اند و می‌خواهند تمرین‌ها را آغاز کنند.»

او ادامه داد: «من از پیشنهادش خوشحال شدم و فکر کردم می‌گوید، بودن و حضور تو در کار ما نگاه دیگری به تئاتر خواهد داد و همچنین من به لحاظ معنوی می‌توانم حامی کارشان باشم. علاوه بر آن اسم کمال تبریزی می‌تواند به بچه‌های نمایش انرژی دهد و حتی ممکن است مخاطب هم جذب کند. پس چه اشکالی دارد با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم به یکدیگر کمک کنیم؟ من هم وقتی می‌خواهم کاری انجام دهم، هنگامی که یک بازیگر شاخص با من اعلام همکاری می‌کند در واقع خودش را با پروژه من جمع می‌بندد؛ یک ارزش افزوده ایجاد می‌شود و موج مثبتی را به همراه دارد.»

تبریزی بیان اینکه خیلی‌ها با شنیدن این خبر نگران شدند که نکند با ورود تبریزی به تئاتر اتفاقات ناگواری رخ دهد! گفت: «در همین مورد چند گزارش و خبر اعتراضی هم نوشته شد، اما نگران نشوید کسی نمی‌خواهد عرصه شما را تنگ کند. آن‌ها فکر می‌کنند اگر دست زیاد شود کارشان دچار مشکل خواهد شد و از اوج و امکاناتشان کم می‌شود. متأسفانه این رفتارها در همه جا هست از حوزه نشر و کتاب گرفته تا سینما.»

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها