تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 26343

مالاریافیلم «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی امروز در دو سانس در جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز نمایش داده می‌شود.

به گزارش سینماسینما، فیلم «مالاریا» که امسال نماینده سینمای ایران در بخش افق‌های جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز است، امروز ۱۹ شهریور ماه ساعت ۲:۴۵ دقیقه بعد از ظهر در سالن «Sala Darsena» و ساعت ۹ شب در سالن سینمایی «Venice Sala Web» به نمایش گذاشته می‌شود، ضمن این که این فیلم فردا (شنبه) که روز پایانی جشنواره است، سومین و آخرین نمایش خود را در «PalaBiennale» بزرگترین سالن جشنواره ونیز با ظرفیت ۱۷۰۰ نفر تجربه خواهد کرد.

داستان فیلم «مالاریا» که در آن ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی، آزاده نامداری، علی استادی، سیامک ادیب بازی می‌کنند درباره دختر و پسری است که در تهران گردی‌های خود با مردی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد. آن‌ها سعی می‌کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند و..

این فیلم که هنوز در ایران اکران عمومی نشده است، اولین نمایش خود را در بخش اصلی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تجربه کرد.

بخش « اوریزونتی» یا افق‌های جشنواره فیلم ونیز به فیلم‌هایی از گرایش‌های جدید دنیای سینما بدون توجه به ژانر یا مدت زمان آن‌ها اختصاص دارد. آثاری که سعی کرده‌اند. این بخش پذیرای تمام آثار از فیلم‌های بلند و نیمه بلند و کوتاه است و حداکثر ۲۱ فیلم را به صورت رقابتی و غیر رقابتی شامل می‌شود.

هفتادوسومین جشنواره فیلم ونیز به عنوان قدیمی‌ترین رویداد سینمایی جهان از ۳۱ اوت (۱۰ شهریورماه) آغاز شد و فردا ۱۰ سپتامبر (۲۰ شهریورماه) با نمایش فیلم «هفت دلاور» به کارگردانی «آنتونی فوکوآ» و برگزای مراسم اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها