تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 124798

به گزارش سینماسینما، علیرضا تابش در متنی که به عنوان «پاسخ مدیرعامل بنیاد فارابی به نامه سرگشاده تهیه‌کننده «لامینور» و با تیتر «آقای درمیشیان چه خوب که وابسته نیستید!» نوشته و در اختیار ایسنا قرار داده، گفته است:

«سلام جناب آقای رضا درمیشیان

۱- زادروزتان مبارک و به شادی.

۲- پاسخ نامه شما به همان تاریخی که در آن درج شده، برای دفتر ارسال شده که ظاهرا دریافت نکرده‌اید و پس از بی‌اطلاعی اخیر شما ـ در رسانه‌ها ـ مجددا ارسال شد تا از ماهیت نامه مطلع باشید.

۳- اما مهمترین نکته‌ اینکه چقدر خوشحالم که در پایان این متن، از هشتگ وابسته نیستیم استفاده کردید.

باید شخصا از شما تشکر کنم بخاطر این دیدگاه که سینماگر جوان و خوش آتیه سینمای ایران، خود را وابسته به حمایت نهادهای سینمایی و تسهیلات‌شان نمی‌داند، چه خوب که تفسیر درستی از نقش تسهیلگری نهادهای دولتی سینمای ایران دارید. البته که استقلال فکری سینماگران در کشور ما سال‌ها سابقه دارد ولی چه هدف‌گذاری خوبی است تلاش برای استقلال سینما از بودجه‌های دولتی، که ترکیب استاد سپیدموی سینمای ایران، جناب مهرجویی عزیز و سینماگر جوان و خوش آتیه‌ای مثل شما، همه‌ی ما را به تحقق آن امیدوار می‌کند.

موفق و پیروز باشید»

روز گذشته، ۱۴ آبان‌، درمیشیان در نامه‌ای از پروسه پاسخ‌دهی به درخواست حمایت از فارابی برای فیلم داریوش مهرجویی انتقاد و تاکید کرده بود که این فیلم بدون هیچ حمایت دولتی و به طور مستقل در حال ساخت است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها