تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 95118
تازه‌ترین تصویر از امیر جعفری و جواد عزتی در فیلم سینمایی «چهار انگشت» به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی حمید پنداشته در کشور کامبوج منتشر شد.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایى «چهار انگشت» به کارگردانى حامد محمدى و تهیه‌کنندگى حمید پنداشته که در کشور کامبوج مقابل دوربین رفته با طى کردن مراحل فنى آماده نمایش شد. هم اکنون این فیلم در انتظار پروانه نمایش است تا پس از آن در نوبت اکران قرار بگیرد.

حسن ایوبى تدوین این فیلم را انجام داده و امیر توسلى ساخت موسیقى را بر عهده داشته و علیرضا علویان نیز صداگذارى و میکس آن را انجام داده است.

جواد عزتى و امیر جعفرى بازیگران اصلى «چهار انگشت» هستند. فیلم قصه دو دوست است که براى اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سفر میکنند اما درگیر اتفاقاتى میشوند…

جواد عزتی و امیر جعفری در صحنه ای از چهار انگشت

این فیلم اولین محصول مشترک ایران و کامبوج است و پاز استودیو از کمپانى «کانتانا» در تولید آن مشارکت داشته است. صحنه هایى از این فیلم نیز در تایلند و ایران مقابل دوربین رفته است.

عوامل اصلى که در ساخت این فیلم همکارى داشتند عبارتند از نویسنده و کارگردان: حامد محمدی، مدیر پروژه: تهاناتپهون سینپونکوئد، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، تدوین :حسن ایوبی، طراح صحنه و لباس: ملودی اسماعیلی، طراح گریم: عظیم فراین، صدابردار: مهدی ابراهیم زاده، مدیر تولید: پانیسا آنودید، دستیار کارگردان و برنامه ریز: آلاله هاشمی، منشی صحنه: سعیده دلیریان، جانشین تولید کامبوج: تانادت پرادیت، جانشین تولید ایران: نادر ایمانی، انتخاب لوکیشن: اییام سامران، دستیارکارگردان: سویکون نیم اون، گروه فیلمبرداری: امیر پرچمی، مهدی قاسمی، یعقوب جهان پور، دستیار صدا: حمیدرضا محمودی، عکاس:جیراسا جاکاوان، مشاور رسانه اى: سعید حسینی، مجری طرح: احسان ظلی پور، تهیه‌کننده: حمید پنداشته.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها