تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۱:۲۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 152745

 

برنامه یاد یاران با محوریت مروری بر خاطرات پزشکان ،پرستاران و امدادگرانی که در دوران هشت سال مقاوت جوانمردانه اهالی این سرزمین پا به پای رزمندگان اسلام حماسه آفریدند، پخش می شود.

به گزارش سینماسینما، برنامه یاد یاران با حضور همه گزارشگران مراکز استانها به خاطرات دلیرمردان و شیرزنان امدادگری می پردازد که در بیمارستانهای صحرایی در خط مقدم و در پشت جبهه ها کارشان تیمارداری و مراقبت از مجروحان دفاع مقدس بود.

یادیاران در گروه بهداشت روان رادیو سلامت با اجرای فرشته قربانی، آیتم سازی مائده حسینی، تهیه کنندگی و نویسندگی فاطمه بی تقصیر فدافن تولید می شود.

این برنامه با حضور گزارشگران فعالی از مراکز استانهااز جمله طاهره السادات شاهچراغ مرکز سمنان، سارا اکبری مرکز خراسان رضوی، اکرم شاکری مرکز گیلان، شیوا اسدی مرکز یزد، رها بابازاده مرکز آذریایجان، معصومه مردانه مرکز اردبیل، مژگان واعظیان شهریار، شهلا جمشیدیان چهارمحال بختیاری، بهروزی سرگزی مرکز همدان، حسین زاده مرکز فارس و … روانه آنتن شده است.

یاد یاران یک برنامه قدیمی در رادیو سلامت است که هر روز شنبه تا پنج شنبه قبل یا بعد ویژه برنامه اذانـگاهی به روی آنتن می رود و اکنون ساعت۱۱:۴۰ پخش می شود.

یاد یاران فرصتی است تا گوشه ای از تلاش، غیرت و شهامت کادر درمان را مرور کند.
خاطراتی از جنس گلوله، دلیری و مهربانی و جانفشانی.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

آخرین ها