تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 111716

برنامه گفتگومحور رمضانی شبکه نسیم «هزارداستان» است که سری جدید آن هر شب ساعت۱۹ روی آنتن می‌رود؛ «بزنگاه» سریال رمضانی و منتخب «دورهمی» هم از این شبکه پخش می شوند.

به گزارش سینماسینما، برنامه «هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد با شروع ماه مبارک رمضان از دوشنبه هر شب ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

شبکه نسیم بعد از مدت‌ها سریال «بزنگاه» رضا عطاران را به عنوان کار نمایشی رمضانی خودش انتخاب کرده و ساعت ۲۰:۳۰ به مدت سی دقیقه روی آنتن می‌برد. «قاچ» نام برنامه بعدی شبکه نسیم است که از ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود؛ پیش از این تهیه‌کننده این مجموعه اعلام کرد که ۱۵ قسمت این برنامه در مناطق سیل‌زده تصویربرداری می‌شود و روی آنتن می‌رود.

«قاچ» هر شب از ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود و رامبد جوان بعد از تعطیلی موقت «خندوانه» روی آنتن شبکه نسیم می‌ماند. این برنامه هم مدت ۳۰ دقیقه هر شب ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد بود و «شوتبال» نام برنامه بعدی است که ساعت ۲۱:۳۰ با اجرای امیرحسین رستمی روی آنتن می‌رود. البته «شوتبال» برنامه هر شب شبکه نسیم نیست و روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه پخش می‌شود.

برنامه «کودک‌شو» که مدتی روی آنتن است، در شب‌های ماه مبارک رمضان روزهای شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۳ و روز جمعه ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن خواهند بود.

برنامه «دورهمی» هم که قرار بود سری جدید آن در اردیبهشت‌ماه روی آنتن برود با کنداکتور اعلام شده شبکه نسیم گویا هنوز  سری جدیدش آماده نیست. یا به تعبیری با حاشیه‌هایی که روز آخر عید (سیزدهم فروردین) روی آنتن پیش آمد هنوز سری جدیدی آماده نشده و منتخب برنامه‌های قبل «دورهمی» روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ایام ماه مبارک رمضان ساعت ۲۳ روی آنتن خواهد بود.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها