تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 170638

 

برنامه ۹۹ درجه، روزهای پنجشنبه ساعت ۱۴ و ۵ دقیقه در رادیو سلامت، پرونده قضایی افرادی که به دلیل پرخاشگری ناشی از کنترل خشم در زندان به سر می برنند را مورد بررسی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت،سارا شریفی، تهیه کننده در این باره می گوید: این برنامه در قالب مجله ای با محوریت مدیریت خشم تولید و روانه آنتن می شود. در این برنامه افرادی که به دلیل پرخاشگری ناشی از عدم کنترل خشم دارای پرونده قضایی هستند، بررسی می شوند و در خلال این بررسی با حضور کارشناس مربوطه علت شناسی نیز می شود. در این برنامه به شنوندگان آموزش می دهیم که چطور خشم خودشان را کنترل کنند، زیرا گاهی کنترل نکردن خشم منجر به عواقب بسیار تلخ و دردناکی خواهد شد.
وی ادامه می دهد: در واقع پرخاشگری راهکاری ناکارآمد در برون ریزی خشم است و ما به این موضوع می پردازیم. ارتباط تلفنی با دکتر شقایق درویشی روانشناس و دکتر سعیده هادی روانشناس برقرار می شود.
این برنامه شامل آیتم های متنوع است. آیتم یک آن به روایت برشی از زندگی یک فرد که دستخوش پرخاشگری شده است، اختصاص دارد. آیتم خشم در مشت، راهکارهای کنترل خشم را آموزش می دهد. آیتم خشم و هیاهو موضوع رفتارها و هیجان های مرتبط با خشم و پرخاشگری را مورد بررسی قرار می دهد. این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۴ و ۵ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها