تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18202

پیش تولید فیلم سینمایى «قاتل اهلى» به کارگردانى مسعود کیمیایى دوباره از سرگرفته شد.

به گزارش سینماسینما،  روز گذشته ۲۴ خرداد ماه پرویز پرستویى براى ایفاى نقش اصلى فیلم تازه کیمیایى با دست اندرکاران فیلم قرارداد بست تا اولین همکارى این بازیگر و کارگردان شکل بگیرد. بقیه عوامل و بازیگران «قاتل اهلى» در حال انتخاب هستند که با قطعى شدن این فهرست طى روزهاى آینده نام آنها رسانه‌اى خواهد شد. طبق برنامه‌ریزى انجام شده فیلمبردارى «قاتل اهلى» به تهیه کنندگى منصور لشکرى قوچانى تا چند هفته دیگر در تهران آغاز می‌شود.

همچنین طبق اعلام مشاور رسانه‌‌ای این فیلم، کیمیایى هم به بهانه آغاز پیش تولید «قاتل اهلى» نوشت:

«با پرویز پرستویى دیر شده بود

دوباره فیلم می‌سازم. از آخرین فیلمم چهار سال میگذرد. «قاتل اهلى» یکسال پیش تولیدِ فقط فیلم نوشت را گذراند. منصور لشکرى قوچانى در یک موقعیت سختى قرار داشت، این بنده را کامل می‌خواست. با تمام سیاه و سفیدها… تا آخر. به دنبال «یکجایى» من بود. من نگاهم به این «فیلم نوشت» تمام شده بود. لشکرى هنوز به دنبال «من» می‌گشت… تا شد. اما تا شدم تا شد.

دکتر جلال سروش اصل و دانسته‌ى «قاتل اهلى» است. فیلم را می‌بینید. یک آدم تازه که پنهان مانده بود؛ سخت بود. آقاى پرویز پرستویى شد.

تا امروز… با پرویز پرستویى دیر شده بود. آن تنهاىِ قلدرِ ضرب دیدهِ تنها مانده و مانده تا موسفید کرده و از پا نیفتاده من پیدا شد. پیدا بود، دیر شده بود.

قرار بر این است سازهاى خود را کوک کنیم تا ارکستر «قاتل اهلى» آهنگ و قطعه‌ى سینماى ملى ما را بنوازد. بازیگران دیگر «قاتل اهلى» همه از قلب انتخابى صحیح می‌آیند.

در هفتاد و پنج سالگى، فیلم «قاتل اهلى» که نگاهِ آمده از تجربه‌هاى سخت کشیده‌ى امروز من است ساخته می‌شود.»

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

آخرین ها