تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 189307

فیلم سینمایی «پسر انسان» به کارگردانی سپیده میرحسینی و تهیه‌کنندگی مشترک وحید دلیلی و سپیده میرحسینی که اکران آن از هفتم تیر ماه در سینماهای منتخب گروه هنر و تجربه آغاز شده بود، پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین فیلم گروه هنروتجربه شد.
به گزارش سینماسینما، براساس اطلاعات مندرج در سمفا (سامانه رسمی مدیریت فروش و اکران سینماها) فیلم سینمایی «پسر انسان» در ششمین هفته اکرانش با استقبال خوب مخاطبان تهران و شهرستان‌ها، مواجه شده و حدود ۵ هزار نفر به تماشای این فیلم نشستند و با فروشی حدود ۲۰۰ میلیون تومان در صدر جدول فروش کلی گروه هنروتجربه قرار گرفت و رکورددار پرفروش‌ترین و پر مخاطب ترین فیلم شد.
فیلم سینمایی «پسر انسان» تنها با داشتن ۲۶ سینما و ۱۵۵ سانس به این رکورد دست یافت.
وحید دلیلی سرمایه‌گذار این فیلم است که به تازگی موفق به دریافت دیپلم افتخار از جشنواره تأثیر جهانی دانشجو (Student World Impact Film Festival) شده است.
«پسر انسان»، داستان زنی به نام آذر است که بعد از به دنیا آوردن دخترش تغییر جنسیت می‌دهد و او را در نقش پدر، بزرگ می‌کند. حالا ۱۸ سال گذشته و…
بهنام شرفی، لیلا زارع، مجید پتکی، پریا مردانیان و هادی افتخارزاده در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند. نویسندگی «پسر انسان» به صورت مشترک توسط پناه خدایاری و سپیده میرحسینی انجام شده است.
دیگر عوامل فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: شهرام نجاریان، طراحی و ترکیب صدا: بهروز معاونیان، صدابردار: فرزان معاونیان، آهنگساز: پیام آزادی، تدوین: نوید منصور قناعی، دستیار یک و مدیر برنامه ریزی: یوسف طاهریان، منشی صحنه: پونه خامین، موسیقی موزیک بند: اشکان نعیم، چهره پرداز: پروین نویدی، اصلاح رنگ و نور: سامان مجد وفایی، طراح لباس: مریم قاسمی، طراح صحنه: پگاه آذر کمان، جلوه‌های ویژه: محمدمهدی سخنور، مصطفی مطوری، مجریان طرح و مدیران تولید: وحید دلیلی و سپیده میرحسینی، طراح پوستر: طاها ذاکر، عکاس: پوریا نوری، روابط عمومی: زهرا نجفی.
اکران فیلم سینمایی «پسر انسان» در سینماهای منتخب گروه هنر و تجربه ادامه دارد و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت‌های بلیت‌فروشی مراجعه کنند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها