تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 54693
پوران درخشندهپوران درخشنده، کارگردان سینما، نمایش دشمن مردم به کارگردانی سینا راستگو را دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت افتتاح می کند.

به گزارش سینماسینما، دشمن مردم از ۲۵ اردیبهشت در تالار مولوی بر روی صحنه می رود.
محمدرضا ایمانیان، زهرا بهروزمنش، محمد حبیبی، امیر شاه علی، وحید شیخی، والا و بردیا عادلی، شهریار فرد، محمد مسگری، مرضیه موسوی، منصور نصیری،اشکان اژدری، ملیحه امیری، شیرین امینی، علی بنایی، محمود پیری، بیتا ثابتی محمدی، سارا خانکی، میلاد خان احمدی، عرفان دانا، سهند سلطانی، آیسان عبداللهی، باران فرد، منا مهدی پور در دشمن مردم به ایفای نقش می‌پردازند.
دشمن مردم نوشته هنریک ایبسن است. این نمایش پیش‌ از این موفق شده بود جایزه بهترین طراحی صحنه، طراحی لباس و تقدیر از بازیگر نقش اول مرد را در جشنواره دانشگاهی تئاتر باران از آن خود بکند.
این نمایش پیش‌ از این موفق شده بود جایزه بهترین طراحی صحنه، طراحی لباس و تقدیر از بازیگر نقش اول مرد را در جشنواره دانشگاهی تئاتر باران از آن خود بکند.
این نمایش روایتی است از یک شهر آرام، در گوشه‌ای از دنیا، ناگهان آرامشش به کلی بر بهم می ریزد. راه حلِ برگشتِ آرامش به شهر برای مردم ضرر جانی دارد.. تصمیم مسئولان، شهر را آرام می‌کند یا شهر را سالم نگه می‌دارد؟
دشمن مردم کاری از کمپانی تئاتر امید ایران است. بلیت فروشی این نمایش از سایت تیوال صورت می‌گیرد.
دیگر عواملی که تاکنون حضورشان در این نمایش قطعی شده است عبارتند از: مشاور کارگردان: کیومرث مرادی، برنامه ریز و دستیار کارگردان:‌ سارا ولی زاده، طراح صحنه: سید محمد موسوی، طراح لباس: بهار خلیلی فر، طراح گریم سارا ولی زاده، موسیقی: امیر دوستی، عکاس: محیا میرزایی، مشاور رسانه‌ای: آیدا اورنگ

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها