تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 102010

همزمان با آغاز هفته سوم از اکران فیلم سینمایی «من سیاه پوستم» ساخته رفیع پیتز، پوستر خارجی این فیلم سینمایی جهت نمایش در سینماهای اروپا و آمریکا رونمایی شد.

به گزارش سینماسینما، تازه ترین پوستر فیلم سینمایی «من سیاه پوستم» به کارگردانی رفیع پیتز جهت نمایش در سینماهای اروپا، آمریکا و اکران های دانشجویی و حضور درجشنواره های مختلف رونمایی شد.

فیلم سینمایی «من سیاه پوستم» تازه ترین اثر رفیع پیتز است که این روزها در گروه سینمایی هنر و تجربه روی پرده رفته است. این فیلم نگاه انتقادی به سیاست‌های دولت آمریکا مبنی بر عمل نکردن به وعده‌های خود به سربازانی را دارد که برای دریافت کارت سبز و شهروند شدن در کشور آمریکا راهی جنگ در کشورهای مختلف شده‌اند، اما در پایان ماموریت خود به دلیل اینکه شماره کارت ملی ندارند کارت سبز دریافت نمی کنند.

فیلم سینمایی «من سیاه پوستم» محصول سه کشور آلمان، فرانسه و مکزیک است. «من سیاه پوستم» نامزد خرس طلا در جشنواره برلین سال ۲۰۱۶ و برنده بهترین فیلم از جشنواره بخارست در سال ۲۰۱۶ و ‌بهترین فیلم جشنواره بلگراد سال ۲۰۱۷ شده است.

فیلم سینمایی «من سیاه پوستم» امروز دوم دی ماه در سه سانس در ساعت ۲۲ در سینما فرهنگ، ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی هویزه مشهد و ساعت ۱۴:۴۵ در سینما هنر و تجربه بابل روی پرده می رود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها