تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 5814

پولاد کیمیاییپیش‌تولید فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» ادامه دارد. پس از اضافه شدن حمید فرخ‌نژاد به عوامل تولید در جدیدترین خبر پولاد کیمیایی نیز به بازیگران این فیلم سینمایی اضافه شد.

 پیش‌تولید فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» به کارگردانی سعید چاری که از نیمه آبان ماه آغاز شده بود. با برنامه‌ریزی انجام شده این فیلم از اواخر آذر ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دربین برود.

سعید چاری که پروانه ساخت فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» را چندی پیش دریافت کرده بود قصد دارد تا به در صورت آماده شدن آن، فیلم را برای اکران در جشنواره فیلم فجر آماده کند.

در حال حاضر فیلمنامه «۱۷۵ غواص» روزهای پایانی بازنویسی خود را پشت سر می‌گذارد و عوامل تولید در حال انتخاب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

حمید فرخ‌نژاد، سید جواد هاشمی، دانیال عبادی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند که برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی انتخاب شده‌اند. پولاد کیمیایی نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی است که در چند روز گذشته به این پروژه اضافه شده است.

فیلم سینمایی «۱۷۵ غواص» بازیگران دیگری نیز دارد که تا چند روز آینده به این پروژه اضافه می‌شوند.

از آنجا که بخشهای بسیار زیاد فیلم «۱۷۵ غواص» بر روی آب و دریا اتفاق می‌افتد گروه تولید روند بسیار سختی را در پیش دارند که قصد دارند تا تمعیداتی بیندیشند تا بخش‌های اصلی مار با کیفیت خوبی تولید شود.

فیلمبرداری این فیلم سینمایی قرار است که در تهران، شهرک سینمایی دفاع مقدس، اصفهان، مازندران و آبادان انجام شود. در حال حاضر فیلمنامه «۱۷۵ غواص» طبق نظر کارگردان و مشاوران پروژه در حال بازنویسی مجدد است تا در زمان باقی‌مانده تا آغاز فیلمبرداری، فیلمنامه کار آماده شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عملیات «کربلا ۴» لو می‌رود و بخاطر این خیانت، لشگری که فرمانده ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند گرفتار عراقی ها شده و زمین گیر می‌شوند. در نتیجه این حرکت همه رزمنده‌ها شهید و مجروح شدند. در این حال حاج عبدالرضا می‌خواهد نیروهایش را به عقب برگرداند اما حبیب مجروحین را تنها نمی گذارد… سالها می‌گذرد و حبیب بر نمی‌گردد تا اینکه در سال ۹۴ پیکر حاج حبیب توسط حاج عبدالرضا که اکنون رئیس تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که ۱۷۵ غواص دست بسته را که زنده به گور شده بودند به خاک وطن باز می‌گرداند…

از عوامل انتخاب شده فیلم تا کنون حضور سعید چاری کارگردان . محمد ازادی مهربانی تهیه کننده حسین ملکی به عنوان مدیر فیلمبرداری . ثنا صادقی فیلمنامه نویس . سید محمد پاچناری به عنوان مدیر تولید و ناصر ناصری منش مشاور پروزه قطعی شده است.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها