تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 133186

تام هنکس با انتشار توئیتی از احوال مساعد خود و همسرش خبر داد و از مردم خواست با فدای راحتی خود این بیماری را ریشه‌کن کنند.

به گزارش سینماسینما، به نقل از هالیوودریپورتر، تام هنکس ستاره صاحب‌نام سینما یکشنبه شب ۲۲ مارچ، در توئیتی از روند رو به بهبود خود پس از ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.

او نوشت: ۲ هفته از بروز اولین نشانه‌ها می‌گذرد و ما احساس بهتری داریم. او در ادامه توئیت خود مردم را به حفظ فاصله اجتماعی تشویق کرد و نوشت: قرنطینه این جوری کار می‌کند: شما آن را به کسی منتقل نمی‌کنید و آن را از کسی نمی‌گیرید. یک حس مشترک، درسته؟ احتمالا مدتی طول می‌کشد، ولی اگر از همدیگر مراقبت کنیم و در جایی که امکانش را داریم، کمک‌رسان باشیم و از راحتی خود بگذریم، این ماجرا می‌گذرد. ما می‌توانیم این موضوع را حل کنیم.

ریتا ویلسون همسر تام هنکس نیز در پستی اینستاگرامی ویدیویی از رپ خوانی خود را منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: قرنطینه ما را خل کرده است، ببینید تا باور کنید.

تام هنکس اولین بار روز ۱۲ مارچ از ابتلای خود و همسرش به ویروس کرونا خبر داد. آن‌ها از آن زمان و پس از مرخص شدن از بیمارستان در خانه‌ای اجاره‌ای در استرالیا در قرنطینه هستند.

هنکس ۶۳ ساله برای آغاز کار پیش تولید فیلم همچنان بی‌نام برادران‌وارنر درباره الویس پریسلی به کارگردانی باز لورمن، به استرالیا رفته است. این بازیگر برنده جایزه اسکار در این فیلم نقش کلنل تام پارکر، مدیر برنامه‌های پریسلی را بر عهده دارد.

بنا بر نظر مقامات دپارتمان کوئیزلند استرالیا، هنکس و ویلسون احتمالا در آمریکا و یا در حین سفر به استرالیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

منبع: صبا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها